Problema care ma framanta

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde SmartGirl » 06 Feb 2014, 20:45

inna012 scrie:
SmartGirl scrie:
durerea ei nu este legata de depasirea sumei ci de cu totul altceva daca citesti mai atent...ahahaha noi suntem setati ca roboteii unde vedem scris cifre nu stim cum sa facem sa le depasim ,sa le dublam triplam ...hmm dă de gandit ...

Ce anume da de gandit? eu una imi setez la saptamana noi targete... sau cel putin sa il indeplinesc pe cel din urma....

SmartGirl mi-as fi dorit sa putem vorbi un pic mai multe, dar avand in vedere ca sunt paralela cu site-ul nu am gasit unde iti pot trimite un mesaj aici, sau nu se poate...?

Cred ca esti momentan limitata... dupa 10 mesaje vei putea vedea si mesajele private sau sa ma contactezi... sau uita te la profilul meu si imi vei vedea acolo id-ul de yahoo si alte cele :)
SmartGirl
User Junior+
User Junior+

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj