Problema bani payoneer

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde ioana_jo » 02 Oct 2012, 10:15

buna.am castigat si eu niste banuti pe im live.pe contul de im live au facut transferul dar in contul payoneer este 0.ce se intampla?va rog un mic ajutor.multumesc
ioana_jo

Mesajde ralu_k » 02 Oct 2012, 16:20

Aceeasi problema o am si eu .. Mai e cineva in aceasta situatie ???
ralu_k

Mesajde AlexAvcStudio » 02 Oct 2012, 16:57

ioana_jo scrie:buna.am castigat si eu niste banuti pe im live.pe contul de im live au facut transferul dar in contul payoneer este 0.ce se intampla?va rog un mic ajutor.multumesc

Buna,

vezi prima data ,dupa ce te loghezi pe contul de la payoneer ,la Load history daca nu ai banii intrati si sunt la load "status pending" sau sa alegi tu metoda de transfer(urgenta sau in 2 zile).
Daca nu ai acolo banii, eu zic sa te linistesti si daca nu , maine dimineata sa trimiti un e-mail la cei de la site ca sa vezi ce se intampla.

Ca sa te linistesti,te asigur ca e foarte greu ca cineva sa-ti schimbe contul de payoneer din contul de imlive,pentru ca sunt anumiti pasi mai greu de parcus de un hacker fata de alte siteuri(unde poti schimba contul intr-o zi) . Asa ca stai linistita .....
Asta daca nu deja sunt intrati :)
AlexAvcStudio

Mesajde Cory » 17 Oct 2012, 12:48

Am si eu o problema si vreau sa stiu daca a mai patit cineva asa ceva eu mi-am transferat pe card banii dar la card balance imi apare N\A ce inseamna asta si de ce nu imi arata banii ca de obicei ?
Cory
User Junior
User Junior

Mesajde exunknown23 » 17 Oct 2012, 23:29

N/A inseamna Not Available sau Not Applicable
am avut aceeasi problema acum vreo 3 saptamani.
E un bug in sistemul lor. Daca ai bani si incerci sa ii scoti, nu o sa mearga, atm-ul o sa iti dea cardul afara.
Eu am dat log out,am sters cookies apoi am dat log in si gata! problema rezolvata.
cred ca e vorba despre aceeasi problema si la tine... daca nu merge cum ti-am zis eu... atunci nuj!
exunknown23
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj