Problema banca URGENT!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde dnb_dudette » 14 Oct 2016, 13:24

eu nu inteleg o chestie cu factura asta.. e chiar facutra gen clasic..de vine in cutia postala ?? Sau e format digital si o ceri tu cand ai nevoie? Sunt noua pe lj si mi-e sa nu ma trezesc cu scrisorici pe acasa :))
dnb_dudette

Mesajde Morningstar » 15 Oct 2016, 19:06

Cei care lucrati cu Jasmin puteti sa-i spuneti :) dar eu ma gandesc ca nu e factura scoasa la imprimanta cu ace pe tipizat in modul continuu :) ...daca pana si factura de la Vodafone vine electronic :)
Morningstar
User Junior
User Junior

Mesajde eldiablo » 15 Oct 2016, 19:29

dnb_dudette scrie:eu nu inteleg o chestie cu factura asta.. e chiar facutra gen clasic..de vine in cutia postala ?? Sau e format digital si o ceri tu cand ai nevoie? Sunt noua pe lj si mi-e sa nu ma trezesc cu scrisorici pe acasa :))

Nu vine prin nici o posta , nu o ceri tu cand ai nevoie , cel putin in cazul firmelor o "incarci" tu in sistemul lor ca sa-ti trimita banii ... Tu vinzi niste servicii si ei ti le platesc ...daca nu eliberezi factura inseamna ca "lucrezi la negru"
eldiablo
User Activ
User Activ

Mesajde Studio20 » 15 Oct 2016, 20:32

De ce iti este frica sa nu afle banca despre faptul ca banii provin din munca ta ca model de videochat? Problema bancii, a ANAF si asa mai departe este ca tu castigi acesti bani legal, platesti impozite si asa mai departe, nu daca lucrezi in videochat sau inginerie cuantica :)
Studio20
VETERAN
VETERAN

Mesajde googlefun » 15 Oct 2016, 20:41

Studio20 scrie:De ce iti este frica sa nu afle banca despre faptul ca banii provin din munca ta ca model de videochat? Problema bancii, a ANAF si asa mai departe este ca tu castigi acesti bani legal, platesti impozite si asa mai departe, nu daca lucrezi in videochat sau inginerie cuantica :)

Scurt , cuprinzator si la obiect ! Big like !
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde dnb_dudette » 16 Oct 2016, 12:05

Studio20 scrie:De ce iti este frica sa nu afle banca despre faptul ca banii provin din munca ta ca model de videochat? Problema bancii, a ANAF si asa mai departe este ca tu castigi acesti bani legal, platesti impozite si asa mai departe, nu daca lucrezi in videochat sau inginerie cuantica :)
. Problema e ca locuiesc cu parintii, nu ce s.a scris mai sus. Nu imi doresc sa se afle in casa, de restul nu mi.e jena :)).Multumesc de raspunsuri.
dnb_dudette

Mesajde eldiablo » 16 Oct 2016, 14:19

dnb_dudette scrie:
. Problema e ca locuiesc cu parintii, nu ce s.a scris mai sus. Nu imi doresc sa se afle in casa, de restul nu mi.e jena :)).Multumesc de raspunsuri.

Still , don t worry - nu-ti vine nici o scrisorica acasa
eldiablo
User Activ
User Activ

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj