privatecams

Lista cu siteurile de video chat plus opinii despre ele

Mesajde costin » 03 Apr 2005, 01:37

costin
User Junior
User Junior

Mesajde grumette40 » 12 Apr 2005, 12:59

Buna Costin!Lucrez pe site-ul asta de o luna si ceava si am facut ceva euroi.Am inteles ca banii vin dupa o luna.A lucrat cineva de la tine pe site-ul asta?Daca da ti-au ajuns banii in cont?Eu sunt foarte sceptica si vreau sa stiu ca nu mucesc degeaba.Mersi mult
grumette40
User Activ
User Activ

Mesajde WalkerRo » 14 Apr 2005, 00:21

site-ul il cunosc de multisor.Merge binisor,iar in privinta banilor sa nu-ti faci probleme.Vin de fiecare data si la timp
:wink:
WalkerRo

Mesajde grumette40 » 05 Mai 2005, 14:46

Am lucrat luna marrtie si aprilie pe privatecams.Pe 25 aprilie am primit un email de la acest site in care mi se spunea suma pe care trebuie sa o primesc pt luna martie.De atunci le-am trimis e-mailuri incontinuu intrebandu-i cand o sa primesc banii.Nu am primit nici un raspuns pana acum desi am trimis vreo 10 e-mail-uri.Poate cineva care a lucrat sau lucr4eaza pe acest site sa ma ajute cu un sfat?Multumesc
grumette40
User Activ
User Activ

Mesajde costin » 06 Mai 2005, 19:40

daca nu ai primit inca banutzii trimite un mail la urmatoarea adresa sa-i intrebi de sanatate...dar din cate stiu io trimit banii, de obicei in jurul datei de 16...dar daca totusi ai pb trimite un mail la marlien[at]midhold.nl
si o sa se lamureasca pb :wink:
costin
User Junior
User Junior

Mesajde grumette40 » 14 Mai 2005, 21:34

Am vorbit cu Marlien care mi-a spus ca nu se ocupa el de plati.Am mai vorbit si cu un Alex care mi-a spus la fel, dupa care am vorbit cu un Marcel care ma intreba daca e bun nr de cont pe care i l-am dat.I-am explicat ca am mai primit bani in acel cont si tot din Olanda asa ca l-am rugat sa-mi raspunda totusi la intrebarea mea si anume cand voi primi banii?Deocamdata nu am mai primit nici un raspuns nici de la acest Marcel.Ce sa inteleg io oameni buni din treaba asta?Costin,stii pe cineva mai serios cu care as putea vorbi despre banii mei,munciti din greu,care nu mai ajung?
grumette40
User Activ
User Activ

Mesajde grumette40 » 20 Mai 2005, 20:43

Nici acum nu am primit banii de pe luna martie de la privatecams .Singurul raspuns pe care mi l-a putut da Marcel a fost acela ca imi voi primi banii in curand, dar nu mi-a spus de nici o data fixa.Mi se pare cam ciudata treaba asta avand in vedere ca in contract se zice ca banii vin in aproximativ 4 saptamani dupa o luna lucrata(au trecut cam 7).Ce ma sfatuiti sa fac?Sa-i amenint sau sa ma port frumos cu ei asa poate imi mai vad banii vreodata?
Nu m-am confruntat cu astfel de situatii asa ca nu prea stiu cum sa actionez.Multumesc
grumette40
User Activ
User Activ

Mesajde miruna » 21 Mai 2005, 11:11

Cum am spus mai devreme, olandezi...bah

Poate asa reusiti sa intelegeti ca nu orice website caruia i se face aici reclama de zici ca e mina de aur a videochatului se merita ;
miruna
User Junior
User Junior

Mesajde onlyme » 21 Mai 2005, 14:15

miruna scrie:Cum am spus mai devreme, olandezi...bah

Poate asa reusiti sa intelegeti ca nu orice website caruia i se face aici reclama de zici ca e mina de aur a videochatului se merita ;

sa ma bata mama dak inteleg...ce dreak aveti fratilor cu site-urile aste de kakao??? 0.25e/min??? aha...si marmota invelea ciocolata...
mai zicea cineva p'aci ca se fac 150e/zi...kkt...da nu-ti trebuie facultate sa faci un simplu calcul matematic:
0.25ex60minx8h=120e/zi....pvt nonstop??? NO WAY...
cum zicea-ti ca se cheama site-ul ala??
onlyme
User Junior+
User Junior+

Mesajde grumette40 » 21 Mai 2005, 14:26

Nu sunt site-uri extraordinare intradevar.Dar io am facut cam 500 euro pe 20 de zile.Daca mai lucrezi si pe alte site-uri io zic ca se merita.Ideea e ca nu mi-am vazut banii inca.Sa mai sper?
grumette40
User Activ
User Activ

Mesajde grumette40 » 29 Iun 2005, 08:55

Va recomand sa nu lucrati cu acest site.Sunt cei mai neseriosi din domeniul adult videochatului pe care i-am cunoscut.Intr-adevar mi-am primit banii intr-un final dar dupa multe rugaminti si bataie de joc din partea lor.
Prietena mea inca nu si-a primit banii.Au luat-o si pe ea cu tot felul de tampenii:cum ca nu le-a trimis contractul(desi l-a trimis), cum ca-si va primi banii abia peste 2 luni,etc.
grumette40
User Activ
User Activ

Mesajde alby » 04 Oct 2005, 05:19

Pana la urma yo tot m-am incurcat cu ei . Acum pe 15-16 ar trebui sa primesc banii de la ei pe septembrie si o bucatica din august .
Dar ... acu' chiar nu mai stiu ... I-am contactat de 3-5 ori prin mail sa-mi trimita paymentul dar nu mi-au raspuns .
Oare o sa-mi primesc banii sau nu ?
Daca am sa-i primesc o sa revin cu un post aici sa va anunt.
PApa
alby
User Junior
User Junior

Mesajde VISION_avc » 04 Oct 2005, 11:13

alby scrie:Pana la urma yo tot m-am incurcat cu ei . Acum pe 15-16 ar trebui sa primesc banii de la ei pe septembrie si o bucatica din august .
Dar ... acu' chiar nu mai stiu ... I-am contactat de 3-5 ori prin mail sa-mi trimita paymentul dar nu mi-au raspuns .
Oare o sa-mi primesc banii sau nu ?
Daca am sa-i primesc o sa revin cu un post aici sa va anunt.
PApa

Stai linistit man ..o sa iti primesti banii ei emit facturile pe data de 15 a fiecarei luni si te vor anunta prin email!
VISION_avc
User Junior
User Junior

Mesajde alby » 04 Oct 2005, 11:20

intr-adevar , doar ce am primit un mail de la ei prin care ma anuntau despre asta .
alby
User Junior
User Junior

Mesajde adid22 » 04 Oct 2005, 19:22

albinel,sper sa te bucuri de banii pe care i-au facut altii la fel de mult pe cat iti doresc eu.acelasi mesaj si asociatului taul.stai linistit ca bluesharon pe privatecams va fi out in 10 zile.sper ca ati incheiat socotelile cu screenul asta.numai bine!:D
adid22
User Activ
User Activ

Mesajde alby » 04 Oct 2005, 20:03

adid22 scrie:albinel,sper sa te bucuri de banii pe care i-au facut altii la fel de mult pe cat iti doresc eu.acelasi mesaj si asociatului taul.stai linistit ca bluesharon pe privatecams va fi out in 10 zile.sper ca ati incheiat socotelile cu screenul asta.numai bine!:D

Cred ca ma confunzi . Nu stiu despre ce vorbesti . Eu lucrez singura de acasa , nu am nici un asociat(a) .....
alby
User Junior
User Junior

Mesajde alex21 » 05 Oct 2005, 15:44

yo zic k nu se merita sa stai pe asta. 0.20E pe min e chiar bataie de joc.parerea mea
alex21
User Activ
User Activ

Mesajde DoarEu » 19 Oct 2005, 14:55

Pentru cei interesati iata o noua interfata privatecams (midhold)
http://www.camholland.nl
DoarEu
User Avansat
User Avansat

Mesajde vio_smile4u » 19 Oct 2005, 21:43

eu am lucrat pe el timp de trei luni.facusem 300 euro.asta era in luna mai.sintem in luna octombrie si inca nu am primit banii de la ei.o alta prietena a mea a lucrat si ea , facind 150 euro in 2 luni.dupa 2 luni jumatate a primit banii.nu stiu ce sa cred ...cred ca trimit banii la cine doresc .. la fel si la streamate.nici nu mai stiu pe ce siteuri sa stau ca sa primesc banii pe care ii fac. parerea mea este ca atunci cind intrii pe un site trebuie sa faci cit mai putin timp de ceva luni sa vezi daca trimit banii ...si apoi sa muncesti pe rupte... parerea mea ;)
vio_smile4u

Mesajde blueice » 19 Oct 2005, 21:47

Probabil ca daca nu faci o anumita suma pe luna, pierzi banii. Desi nu e normal. Imi dau si eu cu parerea. :oops:
-----------------------------------------------
Stiu niste modele care si-au primit toti banii - asta se intampla pe la inceputul anului, acum nu mai stiu care mai e situatia. :shock:
blueice
User Junior
User Junior

Următorul

Înapoi la Lista site-uri Adult Video Chat