privatecams

Lista cu siteurile de video chat plus opinii despre ele

Mesajde cocaine » 24 Dec 2007, 22:52

e putin 0,20e (fara free si cu trafic bun)??? nu cred...mie personal mi se par cele mai profitabile...acum depinde si de model (nu ma refer exclusiv la calitatile fizice) daca faci 200min pe ora(si se poate!), in 6 ore ai deja 1200 de min x 0.20 inseamna 240e pe zi...u do the math! (bine...minus comisioane etc. daca e cazul)
din experienta personala spun ca merge bine treaba (eu una sunt multumita cu minim 1000e/luna doar dp acel site fara prea mare efort...3-4 ore pe zi)
cocaine

Mesajde yepurashu » 02 Ian 2008, 12:44

SEXY_DEEA19 scrie:eu nu am patit asa ceva si lucrez de un an la ei ....interesant oricum ....

deea am inteles k tu lucrezi de 1an cu ei,eu tot incerc sa fac un cont la ei si mi'l tot resping :shock: :shock: fara sa specifice motivul desi am fost super atenta la toate detaliile ,nu se fac conturi pt Ro sau care e faza ? :roll:contul pe care esti tu este printr'un studio sau este personal ?macar sa stiu sa nu ma mai agit ..ty :roll:
yepurashu

Mesajde Issabbella » 09 Mar 2009, 09:28

vio_smile4u scrie:eu am lucrat pe el timp de trei luni.facusem 300 euro.asta era in luna mai.sintem in luna octombrie si inca nu am primit banii de la ei.o alta prietena a mea a lucrat si ea , facind 150 euro in 2 luni.dupa 2 luni jumatate a primit banii.nu stiu ce sa cred ...cred ca trimit banii la cine doresc .. la fel si la streamate.nici nu mai stiu pe ce siteuri sa stau ca sa primesc banii pe care ii fac. parerea mea este ca atunci cind intrii pe un site trebuie sa faci cit mai putin timp de ceva luni sa vezi daca trimit banii ...si apoi sa muncesti pe rupte... parerea mea ;)

Eu lucrez pe acest site de 5 ani...si niciodata nu au intarziat cu platile...iar eu sincera sa fiu nu am mai auzit pe nimeni sa se planga...iar in privinta tarifului sunt de acord...este cam mic...dar nimeni nu te obliga sa faci show...si nici nu-si permit sa te trateze ca pe alte site-uri...iar bani sa fac...eu lucrez doar pe asta..si traiesc binisor din banii pe care ii fac lunar
Issabbella

Mesajde unknown23 » 10 Mar 2009, 02:07

pai mai accepta romani??
epassporte nu au si ei??
unknown23
User Activ
User Activ

Mesajde Kitty_Baby » 18 Mar 2009, 23:54

Issabbella scrie:
vio_smile4u scrie:eu am lucrat pe el timp de trei luni.facusem 300 euro.asta era in luna mai.sintem in luna octombrie si inca nu am primit banii de la ei.o alta prietena a mea a lucrat si ea , facind 150 euro in 2 luni.dupa 2 luni jumatate a primit banii.nu stiu ce sa cred ...cred ca trimit banii la cine doresc .. la fel si la streamate.nici nu mai stiu pe ce siteuri sa stau ca sa primesc banii pe care ii fac. parerea mea este ca atunci cind intrii pe un site trebuie sa faci cit mai putin timp de ceva luni sa vezi daca trimit banii ...si apoi sa muncesti pe rupte... parerea mea ;)

Eu lucrez pe acest site de 5 ani...si niciodata nu au intarziat cu platile...iar eu sincera sa fiu nu am mai auzit pe nimeni sa se planga...iar in privinta tarifului sunt de acord...este cam mic...dar nimeni nu te obliga sa faci show...si nici nu-si permit sa te trateze ca pe alte site-uri...iar bani sa fac...eu lucrez doar pe asta..si traiesc binisor din banii pe care ii fac lunar

Am lucrat si eu cu ei prin 2006 din martie pana in iulie,deci 4 luni. Sunt de treaba ce e drept dar nu am mai vrut sa continui cu ei pentru ca au schimbat tariful la 10 euro centi nu mai dadeau 20 euro centi. Ce tarif mai au acum ? Si apropo se poate utiliza epassporte sau e tot prin wire transfer?
Actele se mai trimit prin posta sau se pot scana?

Multumesc pentru eventualele raspunsuri.
Kitty_Baby

Anterior

Înapoi la Lista site-uri Adult Video Chat