Primesc cu 2-3 dolari mai putin in payoneer

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Loredana95 » 08 Sep 2015, 00:25

De 2 perioade am o problema...de fiecare data cand ma anunta ca mi se trimit banii in noaptea respectiva imi arata ca primesc mai putini bani cu 2-3 dolari.

Primesc mail cu:
You have received a payment to your Payoneer account!
From: xxxxx
Amount: si aici primesc cu 2-3 dolari mai putin decat trebuiau ei sa-mi trimita.

De ce oare?
Loredana95
User Junior+
User Junior+

Mesajde GlamourFoto » 08 Sep 2015, 02:30

Loredana95 scrie:De 2 perioade am o problema...de fiecare data cand ma anunta ca mi se trimit banii in noaptea respectiva imi arata ca primesc mai putini bani cu 2-3 dolari.

Primesc mail cu:
You have received a payment to your Payoneer account!
From: xxxxx
Amount: si aici primesc cu 2-3 dolari mai putin decat trebuiau ei sa-mi trimita.

De ce oare?

Nu se percepe pentru un fee de 2-3 $ cand intra $$ imediat in cont?
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde Loredana95 » 08 Sep 2015, 02:43

Pentru a intra imediat 5$ iar pentru a intra in contul payo dupa 2 zile se percepe 2$...eu am ales mereu sa-mi intre dupa 2 zile dar acesti 2$ se retrag imediat cum ajung banii pe card
Mie imi intra banii in cont pe 11..deci cei 2$ mi se vor retrage pe data de 11 dar eu in seara asta cand m-au anuntat ca imi trimit banii mi-au mai luat 3$.Am trimis mail si la suport si la payoneer(ca nu stiu cine e "raspunzator"
Loredana95
User Junior+
User Junior+

Mesajde GlamourFoto » 08 Sep 2015, 02:56

Loredana95 scrie:Pentru a intra imediat 5$ iar pentru a intra in contul payo dupa 2 zile se percepe 2$...eu am ales mereu sa-mi intre dupa 2 zile dar acesti 2$ se retrag imediat cum ajung banii pe card
Mie imi intra banii in cont pe 11..deci cei 2$ mi se vor retrage pe data de 11 dar eu in seara asta cand m-au anuntat ca imi trimit banii mi-au mai luat 3$.Am trimis mail si la suport si la payoneer(ca nu stiu cine e "raspunzator"

Iti doresc sa faci suficient de multi banuti incat sa nu te intereseze acei 3-5 $ de la transfer, nici taxa lunara anuala etc etc, de la o suma in sus chiar nu mai conteaza.

Spor acolo
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde Loredana95 » 08 Sep 2015, 03:06

Nu ma prea intereseaza insa nu intelegeam care e treaba si nu prea imi doresc in timp suma asta sa creasca de la 2-3$ la mai multi $ :D.

Multumesc frumos!!!! O noapte frumoasa
Loredana95
User Junior+
User Junior+

Mesajde GlamourFoto » 08 Sep 2015, 03:34

Loredana95 scrie:Nu ma prea intereseaza insa nu intelegeam care e treaba si nu prea imi doresc in timp suma asta sa creasca de la 2-3$ la mai multi $ :D.

Multumesc frumos!!!! O noapte frumoasa

Nu cred ca o sa creasca nu ar avea motiv, daca totusi afli despre ce este vorba lamureste-ne si pe noi

Multumesc si tie spor la lucru,
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde Nord » 08 Sep 2015, 08:50

Daca e vorba de banii primiti de la chaturbate trebuie sa stii ca ei percep o taxa de un dolar la plata prin payoneer , xlove parca percepe 3% taxa pentru plata prin payoneer si probabil si alte site-uri fac la fel , de exemplu la imlive nu platesti nici macar acei 5$ pentru immediately load ! Cred ca acolo e problema ta !
Nord
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj