Pret pe minut LiveJasmin

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde wrongturn2020 » 08 Mar 2016, 15:10

Buna tuturor!sunt model videochat de ceva timp si am si eu o curiozitate,sper ca cei/cele care s-au confruntat cu asta ma pot ajuta :D inainte sa imi sariti in cap ca ar trebui sa citesc forumul inainte,va anunt cu draga inima ca am citit si am recitit insa vreau pareri recente :) vremurile se schimba si in videochat,e adevarat ca unele lucruri raman neschimbate insa la fel de bine cred ca se face chat la alt nivel acum fata de cum se facea in 200 :) in fine,intrebarea mea,dupa cum sugereaza si titlul,este legata de pret :) As dori sa aflu pareri de la cei care stau pe 1,99 dar si de la cei care stau pe 3,99/4,99....de ce?in functie de ce va alegeti pretul? adica excluzand engleza la nivel avansat,decor,poze profesionale,video,descrieri personalizate,ah,si fizicul..cu toate ca majoritatea sustin sus si tare ca "nu e important cum arati" e clar ca si fizicul are rolul lui...deci,dupa parerea vostra de ce unele modele care indeplinesc conditiile de mai sus stau pe 1,99/2,99 iar altele pe 3,99/4,99?sigur,e vorba di de rabdare,ambitie etc...dar dincolo de toate astea trebuie sa fie ceva,un factor care mie imi scapa :D toata lumea vorbeste despre ce am scris eu mai sus,plus bineinteles multe ore lucrate...dar excluzand toate astea...care este factorul care face unele modele sa stea pe 4,99 si pe altele le face sa stea pe 1,99?multumesc anticipat pentru raspunsuri,imi pare rau daca v-am stresat si imi pare rau si pentru cei care vor scrie sau vor intentiona sa scrie "s-a mai discutat pe aceasta tema"..stiu ca s-a mai discutat :twisted:
wrongturn2020

Mesajde IsaGlamChat » 09 Mar 2016, 01:55

Nu tine de nimic,este chestie de evaluare personala sa-i spun asa,altele nu o fac de frica(marirea pretului),etc.Evident daca tu consideri ca ai ce sa oferi pentru un pret mare iti vei pune,stiu modele care cand au sarit 0.98 a si aparut 4.99,altele prefera un pret mai mic si trafic mai intens,nu recomand un pret mare daca stai online3-4 ore pe zi ,prea lung ca sa detaliez:)

Bafta acolo!
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde wrongturn2020 » 09 Mar 2016, 10:50

Am inteles,multumesc frumos pentru raspuns :)
wrongturn2020

Mesajde Videochat2015 » 14 Mar 2016, 21:28

zilele trecute mi-a intrat cineva probabil care are studio , si m-a intrebat de ce am pretul asa mare , ca ma vad palida , ca nu am lumina buna, ca tariful de studio care il am nu se imbina cu decorul care il am acasa ....ca pacat de mine ca sunt frumoasa ...ca pierd timpul aiurea in free chat ! Cred ca am devenit imuna la comentariile rautacioase.
Eu am inceput de la 1.99 am stat sa imi ridic contul 2 -3 luni si dupa ce mi-am facut cativa membrii care eram 100% sigura ca nu ma "parasesc" am crescut tariful treptat la 2.99 ...dupa 2 , 3 perioade cand am vazut ca pot mai mult l-am crescut la 3.99 si asa l-am lasat .
Depinde de tine foarte mult ca persoana si ce fel de strategie vrei sa adopti .
Se poate urca in TOP5 chiar si cu 1.99 ...bafta :)
Videochat2015

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj