Poze acceptate pe Jasmin Glamour

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde ralu91 » 19 Ian 2015, 23:21

Buna seara.
Astazi cautand detalii despre celelalte modele de la noi din tara am dat peste acest forum.
Cu aceasta ocazie tin sa va salut pe toti si sa va doresc un an cat mai bun.

Am insa si eu o problema.
M-am apucat de VC in urma cu o saptamana cu prietenul meu. Toate bune si frumoase ne-am inregistrat pe 3 site-uri insa jasmin-ul nu ne accepta poza de profil de nici o culoare.
Am facut o multime de poze si cu telefonul si cu un aparat foto mai vechi.
Am inceput sa caut detalii si am inteles ca jasmin nu accepta decat pozele profesionale.
M-am interesat si de fotografi de profil, l-am gasit pe domnul Glamour (nu ii mai retin numele), este foarte ok ce face si ii multumesc pe aceasta cale.

Momentan fiind la inceput nu dispunem de fonduri suficiente asa ca am inceput sa sunam pe la diverse studio-uri sa intrebam daca au amabilitatea de a ne face macar 2 poze de profil ca sa ne vedem in continuare pe jasmin (app de avertismentul primit pe mail de jasmin pana pe 31 ianuarie)

Rugamintea mea este daca stiti pe cineva, la un studio, sau un fotograf care sa fi facut cateva poze inainte, sa ne ajute si pe noi pentru o suma mai modica pentru 2 poze as fi recunoscatoare.

Suntem amandoi constienti ca trebuie sa investim si planuiam ca din martie sa apelam la serviciile unui profesionist cum este domnul "Glamour" insa momentan nu avem fonduri...deh...sesiune, cheltuieli.

As fi foarte recunoscatoare daca m-ati ajuta.
Va multumesc mult.
ralu91

Mesajde IsaGlamChat » 20 Ian 2015, 02:26

Aveti nevoie de mai mult de 2 poze pentru profilul de pe Jasmin,printre care si poze naked,banuiesc ca lucrati la cuplu si nu-mi imaginez ca va duceti asa la un studio sa va faca poze dezbracati,etc.Sfatul meu este sa va concentrati pe site-uri mai putin pretentioase pana va permiteti o sedinta foto profesionala pentru Jasmin.

Bafta acolo!
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde ralu91 » 20 Ian 2015, 14:05

Este vorba doar despre poza de profil glamour. Celelalte categorii de poze pot rămâne nepostate deocamdată.
Cineva vreo idee?
ralu91

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj