Nu pot scoate banii de pe Paxum!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde mediachatstudio » 17 Apr 2012, 10:58

Asa cum spune si titlul ,de ieri am o problema nu pot folosi cardul de la Paxum sub nici o forma...nici POS nici ATM nici transfer online intre conturi Paxum.
Bancomatul spune ca nu poate efectua tranzactii pe acest tip de card sau ca,cardul este inactiv...
pe contul online totul pare a fii ok...cardul apare activ banii sunt pe card dar nu merge nicaieri...gen epassporte daca va amintiti....
ma intereseaza daca mai exista cineva cu aceeasi problema ...mentionez ca tipii nu raspund nici la email nici la telefon...si incepe sa ma cam streseze situatia
p.s. nu sunt la inceput in a folosi Paxum...este metoda mea de plata de la maj siteurilor de cateva luni de zile.
Va urez un sincer "Hristos a inviat!"
mediachatstudio
User Activ
User Activ

Mesajde exunknown23 » 17 Apr 2012, 13:09

am deschis un cont paxum in decembrie 2011. Am cerut un card, pe data de 5 ianuarie2012 ... a stat in Printing vreo 6 sau 7 saptamani,le-am dat email sa ii intreb care e treaba cu cardul meu... mi-au raspuns anapoda total altceva... dupa care aparea ca si SENT(asta era pe la sfarsitul lui februarie) si nu l-am primit nici in ziua de azi.
Stiu ca nu are leg cu ce ai intrebat tu, dar eu ziceam ca fapt divers, ca o companie serioasa s-ar fi descurcat mult mai bine.
M-am lamurit de ei , asa ca si daca vine cardul nu il mai folosesc
bafta
exunknown23
User Junior+
User Junior+

Mesajde mediachatstudio » 17 Apr 2012, 18:14

Situatie identica am trait si eu legat de carduri.....am asteptat fara numar!!! Acum astept iar....numai ca acum e vb de banii mei...deci am super nervi...
mediachatstudio
User Activ
User Activ

Mesajde mediachatstudio » 20 Apr 2012, 11:27

S-a rezolvat abia astazi dupa telefoane si emailuri zilnice la ei. Cica ar fii fost o problema de la banca au blocat cardul din greseala ( asa zice Paxum) . Postez aici in ideea daca vi se intampla si voua sa nu va panicati si sa va inarmati cu rabdare . Tipii par ca isi dau silinta dar pe mine nu ma da pe spate ....Se poate inchide topicul. Mult succes tuturor!
mediachatstudio
User Activ
User Activ

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj