Nu pot incarca fotografiile pt inregistrare jasmin

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde ioana_jo » 28 Iun 2012, 14:44

buna.sunt noua in ale vc si mi-am facut cont pe jasmin.de mai bine de doua saptamani incerc sa incarc ci si nu merge.am si fotografiat,scanat,de fiecare data imi da reject.am vb cu cei de la suport,mi-au spus ca nu e caliatate f buna,desi eu zic ca e super.ce ma sfatuiti?mi-a venit si cardul payoneer si...degeaba.va rog,un sfat
ioana_jo

Mesajde SAD^^EYES » 28 Iun 2012, 15:47

Buna, bine ai venit pe forum.
Undeva este o greseala pentru ca nu ti-ar fi dat reject aiurea de atatea ori.
Citeste bine instructiunile, asigura-te ca urci pozele corect... la poza cu buletinul in mana sa fie capul vizibil in totalitate iar cartea de identitate la fel.. datele sa fie clare, sa se poate citi usor.
Rezolutia pozei sa aiba cel putin 800x600 preferabil si mai mare.. 1600x1200 cu extensia jpg

Cel mai bine e sa te duci la suportul live sa iti dea mai multe detalii despre problema, sa iti spuna exact unde ai gresit ca te chinui de 2 sapt sa rezolvi si nu iti dai seama unde e problema...

Mai mult de atat nu poate nimeni sa te ajute pentru ca ar presupune sa ne arati ce ai facut, pentru ca altfel e imposibil sa ne dam seama unde e greseala, din acest motiv cea mai buna optiune pentru tine este sa comunici direct cu suportul de la site. Vezi linkul "Online Suport" din Livejasmin - in meniul din dreapta jos al paginii.

Bafta acolo.
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde sunflower » 28 Iun 2012, 20:44

Au avut probleme. Am patit-o si noi cu buletinul unei fete. Poza era super ok, insa ei o respingeau pe motiv ca nu e clara. Cum ti-a spus si Sad, mergi la Online Suport sau trimite un mail.
sunflower
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj