Pot face card Payoneer direct pe site?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde JoanaJ14 » 02 Iun 2014, 16:28

Hello!

Am o intrebare, daca ma poate ajuta cineva cu un raspuns. As vrea sa fac chat de acasa, am ceva experienta( am lucrat si pentru studio ). As dori sa stiu daca este posibil sa-mi fac un card Payoneer direct pe site-ul lor. Nu vreau sa fac acest card printr-un site anume. Anul trecut mi-am facut card prin Bongacash iar dupa cateva luni nu am putut sa-l mai folosesc deoarece compania nu mai lucreaza cu ei. Pot aplica pt acest card si apoi sa aleg metoda de plata cand imi fac cont pe site-uri?

Multumesc
JoanaJ14

Mesajde GlamourFoto » 02 Iun 2014, 16:53

Da, fara nici o problema il poti face pe website / payoneer dupa care sa il atasezi la siteurile unde ai sa lucrezi .

P.S. sa intelegem ca intrebarea despre studiouri bdms a fost doar sa testezi piata?
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde JoanaJ14 » 02 Iun 2014, 18:23

GlamourFoto scrie:Da, fara nici o problema il poti face pe website / payoneer dupa care sa il atasezi la siteurile unde ai sa lucrezi .

P.S. sa intelegem ca intrebarea despre studiouri bdms a fost doar sa testezi piata?

Multumesc pt raspuns. Avand in vedere ca am lucrat pt studio, as incerca si de acasa.
JoanaJ14

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj