Posibile probleme de sanatate

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde streaminggirl » 18 Feb 2015, 16:45

Buna! Lucrez cam de un an in acest domeniu. Mi-au facut un balant de cati membrii am avut si evident de cate privaturi am avut pana acum si cifra a fost de un pic mai mult de 6200 de membrii (privaturi). In majoritatea privaturilor am folosit dildo si degete. Durata privaturilor variand intre 15-60 de minute, membrul cerandu-mi sa imi folosesc dildo-ul sau degetele in pussy sau ass (sau amandoua in acelasi timp).
Eh de cateva zile am observat o mica sangerare din vagin. Am crezut ca trebuie sa imi vina insa nu mi-a venit nici pana astazi (nu sunt insarcinata pentru ca nu am partener in real). Ce credeti ca poate fi? Sa fie faptul ca am folosit dildo-ul foarte frecvent (in fiecare zi aproape)? Sunt o fata tanara 24 de ani.
Sper sa ma ajutati cu niste pareri. Li s-a intamplat la cineva ceva similar? M-am surprins cand am vazut ca am facut peste 6000 de privates.
Ms
streaminggirl

Mesajde IsaGlamChat » 18 Feb 2015, 17:44

Mergi la un medic ginecolog si fa-ti un control si niste analize de sange,papanicolau,etc.Toate modelele ar trebui sa aiba un medic ginecolog si sa-l viziteze la 6 luni pentru controale de rutina.

Bafta acolo!
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde sph » 18 Feb 2015, 20:20

Nu doar modelele trebuie sa-si faca un control periodic. Orice femeie trebuie.

Daca esti din Bucuresti iti recomand un cabinet ginecologic micut dar foarte vechi pe care am observat ca il frecventeaza de ani de zile fete de la mai multe studiouri cu care am colaborat si la care am dus-o si prietena mea de cateva ori. Raportul profesionalism pret a fost mereu de nota 10. Poti preciza in ce domeniu lucrezi fara jena.
Datele de contact le gasesti aici http://urbo.ro/centre-medicale/cabinet- ... orin-72200

Daca folosesti jucarii foloseste lubrifiant ceva si ai mare grija sa nu iti ranesti colul. In privinta asta cred ca modelele prezente aici pe site te pot ajuta cu sfaturi mai detaliate decat ti-as putea da eu.
sph
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj