Lj poate sa puna banii direct in contul bancar?

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde ice999 » 24 Feb 2015, 07:54

Buna tuturor...cei care folosesc Paxum stiu probabil ca au blocat cardurile si au trimis unele noi...si pana ajunge cardul nou am de asteptat vreo 6 saptamani:(...de 12 zile e inca in printing. Cica poate sta in printing pana la 10 "business days"/...in fine...si m-am gandit sa imi fac un cont la o banca si sa atasez cardul la contul de paxum si astfel sa transfer banii pe cardul de la banca.Si sa aleg metoda "Wire transfer". E ok metoda asta? deja am inceput sa fiu paranoica/...e o luna de cand cardul e blocat si nu am putut sa scot niciun ban:(...

Si in afara de paxum,payoneer si paper check,ce alte metode mai sunt?? EXISTA posibilitatea ca LJ sa iti buna banii DIRECT in contul tau bancar? Fara sa fie nevoie de paxum sau payoneer?

Orice raspuns e binevenit!
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde mnn » 24 Feb 2015, 22:01

http://wiki.jasmin.com/display/EW/Payout+System citeste aici..sunt mai multe metode de plata,spor
mnn
User Activ
User Activ

Mesajde readyforyou29 » 25 Feb 2015, 00:28

Paxum ofera si support in limba romana la numarul de telefon 031.630.02.47. Suna-i si intreaba-i despre card. Oricum mi se pare ciudata faza cu schimbatul cardurilor fara sa expire. Esti primul pe care il aud despre asta.
readyforyou29
User Activ
User Activ

Mesajde ice999 » 04 Mar 2015, 03:39

readyforyou29 scrie:Paxum ofera si support in limba romana la numarul de telefon 031.630.02.47. Suna-i si intreaba-i despre card. Oricum mi se pare ciudata faza cu schimbatul cardurilor fara sa expire. Esti primul pe care il aud despre asta.

pai au zis ca au probleme cu serverele unei banci si toate cardurile cu seria 5...si nu ai stiu cat au fost retrase....mai zicea cineva pe aici..merci de numar!
ice999
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj