plata pe streamray

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde mnn » 13 Oct 2005, 15:54

rog pe cei care muncesc pe streamray sa imi spuna shi mie pentru perioada 06-20 luna curenta cand urmeaza sa primesc banutzii dat fiind ca am rezolvat cu cei de la site sa ii primesc pe epassport
multumesc anticipat
mnn
User Activ
User Activ

Mesajde lilly_black » 13 Oct 2005, 16:17

si eu am aceeasi problema,nu stiu cand se primesc banii de la streamray pe epassporte .eu inca nu mi-am primit banii de pe 6-20 septembrie,am trimis mail si mi-au spus ca banii din aceasta perioada mi i-a trmis pe cec desi eu specificasem in actele trimise ca ii vreau pe epassporte.ma rog au facut ei o incurcatura acolo,ce vroiam sa spun de fapt e ca cecurile se trmit in felul urmator dupa cum probabil stii pt perioada 6-20 pe 1 iar pentru 21-5 pe 15. cei care au optat pentru epassporte cred ca ii primeasc tot pe 1 respectiv 15.nu sunt foarte sigura de chestia asta,oricum sfatul meu este sa-i anunti pe cei de la accounting ca vrei banii pe epassporte ca uite ce am patit eu.
lilly_black

Mesajde MARKUS » 13 Oct 2005, 18:49

Eu lucrez cu STREAMUL de vreo 3 ani dar vreau sa iti spun ca din punct de vedere al banilor nu am avut niciodata probleme.TOT TIMPUL fara nici o exceptie au fost punctuali.Eu primesc banii prin virament bancar nu stiu daca e la fel (daca pastreaza aceasi data la conturile epass.) dar daca da pot sa iti spun ca in data de 1 si 15 a fiecarei luni ei trimit banii!!!!
BAFTA!
MARKUS
User Activ
User Activ

Mesajde MASTERofSEX » 13 Oct 2005, 19:06

CEC 6-20 septembrie nu a venit inca la posta ....si la voi e la fel ????
MASTERofSEX
User Junior+
User Junior+

Mesajde MASTERofSEX » 18 Oct 2005, 15:10

CEC Perioada 6-20 septembrie si nici 20- 5 OCT
nu au venit inca la posta .... A primit cineva cecurile pt aceasta perioada ? CEC nu transfer ori epass.!
MASTERofSEX
User Junior+
User Junior+

Mesajde MASTERofSEX » 18 Oct 2005, 17:45

Urlu de nebun ...........este posibil sa-mi raspunda cineva pls.
MASTERofSEX
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj