Plata Streamate?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Maleficent » 21 Iun 2014, 09:01

voua v-au intrat banii pe streamate?Vad ca imi apar la plati de joi,cum apareau de obicei si urmau sa fie virati pe data de 20 dar nu au intrat inca pe payoneer,in general vineri seara erau banii in cont,acum nimic.Mai are cineva problema asta?multumesc!
Maleficent
VETERAN
VETERAN

Mesajde Iubitika » 21 Iun 2014, 11:57

da dar au venit cu o problema in sensul ca am primit mail in spam box sa accept plata ca si cum ar fi prima data cand primesc de la ei desi i-am primit de multe ori si a trbuit sa aleg cum vreau sa-i primesc.Verifica mailul si spam-ul ...tre sa fie acolo
Iubitika
User Junior
User Junior

Mesajde Maleficent » 21 Iun 2014, 13:51

am verificat si spam-ul dimineata,nu aveam nici un mail....aiurea,sper sa intre totusi
Maleficent
VETERAN
VETERAN

Mesajde googlefun » 22 Iun 2014, 00:47

balky scrie:am verificat si spam-ul dimineata,nu aveam nici un mail....aiurea,sper sa intre totusi

Salut Balky
Asta e de cand au ales sa numai apara la "Funding source" scris streamate ci ICF Tehnology .Asa a fost si la mine saptamana trecuta , am gasit mail-ul de la Payoneer in folderul "bulk" , de obicei le sterg fara sa ma uit ce e scris la "bulk" . Si la fel , a venit ca si cum prima data primeam banii de la stream , ma pus sa aleg daca-i vreau instant sau peste 2 zile bla bla .
Eu sunt sigur ca odata ce apar pe site , vor intra cu siguranta . Nu ar trebui sa-ti faci probleme decat de ..intarziere .
Oricum cred ca poti trimite un mail spre Payoneer , chiar cu un simplu copy-paste de pe stream unde arata ca sunt banii .
Bafta acolo .
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde Maleficent » 22 Iun 2014, 11:36

multumesc pentru raspunsuri,banii erau trimisi la payoneer dar trebuia sa le dau eu load.Eram obisnuita sa primesc mail cu notificarea ca am primit bani.Ciudat,n-am primit mail si a trebuit sa le dau eu load de data asta,era setat sa intre singuri.In fine! s-a rezolvat,multumesc pt raspunsuri!
Maleficent
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj