Plata prin posta Chaturbate

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde jamesyhh » 18 Iun 2014, 14:58

Buna/Salut , sunt nou aici deci nu-mi sariti in cap, stiu ca probabil trebuia sa caut prin topicuri inainte sa postez dar sunt raspunsuri vechi sau poate ca nu sunt dar sincer nu am cautat .

Am si eu o mare nelamurire, mi-am facut cont pe C.B, am trimis poza cu actele mi-au activat contul , am in jur de 270 $ facuti pe langa alti 588 tokens care mi-au disparut cand am dat " Convert to dollars " ca sa vad cati dolari am .
In acel moment, cei 588 tokens mi-au disparut si jos in Token Stats imi scria :
" June 14, 2014, 2:16 p.m. Transfer tokens to $29.40 cash -588 0 "
Eh , eu acum ce pot sa inteleg ? Cum ramane cu acesti tokens ?
Cardul payoneer inca nu l-am primit , nici nu stiu cand o sa-l primesc , cert este ca am facut cererea cam acum 4-5 zile si nici in momentul actual nu am trecut la STEP 3 ( stiti despre ce este vorba presupun )
Daca selectez metoda de plata prin mail ( posta presupun ) in cat timp vine si ce anume trebuie sa completez la Payment Information Form ?
Presupun ca trebuie completat : " Personal informations " , " Contact Information " , e , si la " Tax information " ce trebuie sa completez din moment ce nu stiu ce inseamna Tax ID, SSN ( am cautat pe google inainte sa postez si nu am gasit nimic ), bun si la Payment Information presupun ca trebuie selectat " Check sent by mail " si sub asta la casuta " Payable to " unde scrie " The full name that will be on payable field of payments sent to you. " ce trebuie sa scriu ? Numele meu real sau ce altceva?

Si in afara de acest lucru care inca nu i-am dat de cap , dupa ce voi primii cardul cum va trebui sa procedez ca sa modific metoda de plata si sa trec pe card ?

Multumesc anticipat si nu va suparati pe mine ca nu am cautat prin topicuri dar cel mai bine este sa primesti un raspuns strict la intrebarea ta si sa nu iei putin de acolo si putin din alta parte .
jamesyhh

Mesajde dragica1 » 19 Iun 2014, 22:08

Dupa cum ai expus problema este mai simplu sa astepti cardul,parerea mea,tu faci cum crezi.
dragica1
User Junior
User Junior

Mesajde jamesyhh » 20 Iun 2014, 19:25

Mi-am facut cont si pe paxum , trebuie validate pozele care ti le cere , daca primesc un raspuns de la ei si voi primii cardul de la ei mai repede voi trece pe paxum, but the same problem .. nu stiu ce sa scriu la Tax ID / SSN si chiar daca aleg tara " Romania " sub asta trebuie sa selectez ceva cu US citizen .
jamesyhh

Mesajde Traxdata » 05 Ian 2015, 04:09

Eu am asteptat cardul si sunt foarte multumita de el
Traxdata

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj