Plata IMLive

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Myss_blondys » 13 Mar 2012, 15:41

buna am si eu o intrebare ...sunt noua... suma care imi apare pe imlive este suma care o am eu sau din aia am eu procentul de 30% ???
Myss_blondys

Mesajde BabyMe » 14 Mar 2012, 14:00

Buna..si bun venit in primul rand.

Suma pe care o vezi tu acolo, la Track Your Earnings...sunt banutii tai, cu procentul deja scazut....aia sunt banii pe care ii vei primii tu la sfarsitul perioadei (daca ai depasit minimul stabilit).

sport la banuti!
BabyMe
User Junior+
User Junior+

Mesajde Myss_blondys » 05 Noi 2012, 23:55

buna. am si eu o intrebare. cum se face plata pe imlive? adica daca de ex termini perioada 1-15 ale lunii cand iti baga banii? vroiam sa stiu daca este ca la livejasmin sau iti baga banii imediat
Myss_blondys

Mesajde fetish » 06 Noi 2012, 11:36

mah da tu citesti ce scrie pe forumul asta , ca sunt mii de subiecte pe tema platii depe imlive , sau dadaca citesti prea mult ti se incinge creierasul ai ?

ca sa fiu rea stai cuminte ca nu -ti dua reply ul si ar fi bien sa nu -ti raaspunda nimeni , ca sa inveti sa muncesti singura
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde jebyby » 06 Noi 2012, 22:14

Hello! Dupa parerea mea la track your earnings sunt toti banutii si de acolo se scade procentul.
Si daca nu sunt indiscreta,lucrezi de acasa pe 30% ?
jebyby
User Junior+
User Junior+

Mesajde sunflower » 07 Noi 2012, 01:17

@jeby, baby a dat deja raspunsul corect.
Suma care apare acolo ii apartine in totalitatea modelului. Cat despre cei 30% - site-ul are un cut de 70%, so restul de 30% ii revin modelului/
sunflower
User Junior+
User Junior+

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj