Plata Chaturbate

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde aryanna00 » 16 Iul 2015, 11:37

buna ... am si eu o problema .. d cand am facut contul p chaturbat , nu reusesc sa salvez datele pt metoda de plata... am ales payoneer .. am deja cont , l am adaugat ... iar apoi imi da aceasta eroare(you do not have a payoneer account linked. please register for your payoneer card ,pls allow up to 48 h for approval and then complete this form) sus... si daca dau p linkul acela imi spune ca deja am adaugat deja contul meu de payoneer si sa ma loghez...dar am facut treaba asta de destule ori si tot asa ramane... nu se salveaza... le am dat cateva mailuri in care primesc instructiuni despre cum sa completez... si sa pun payoneerul ... apoi sa stau de vb cu cineva la payoneer... de ce datele nu raman salvate?? avand in vedere ca deja am aplicat si m am logat in contul meu de payoneer? e altceva de facut?
aryanna00

Mesajde milf_remsym » 18 Iul 2015, 09:05

buna...sunt noua pe aici si pe chaturbate
am 330$ in cont si vreau sa fac retragere cu se poate face?
va multumesc!
milf_remsym

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj