Phone in pvt

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde SWEETANGEL2000 » 13 Mai 2012, 04:08

Buna la toata lumea!am si eu nedumerire ,daca s-a mai discutat si cu singuranta da,dar probabil sunt eu prea obosita sa vad ,va rog sa ma iertati !Phone in pvt de unde si cat de util este ?In speta pentru iml imi trebuie acolo e cerea mare !Temerea mea este ca daca dau phone ,cum stiu eu ca nu ma trezesc cu toti idioti ca nu mai vreau sa inchida ,dar ies din pvt ?auzisem de ideea doar in 3060 de min sesion
Fetele care folositi cum merge ?se simte o inbunatatire la bani ?mersi mult si bafta !
SWEETANGEL2000
User Activ
User Activ

Mesajde superlifting » 13 Mai 2012, 08:45

Sa stii ca se simte o imbunatatire la bani si nu prea sunt probleme cu diversi idioti, dar conteaza mult si ce site folosesti
superlifting

Mesajde fetish » 13 Mai 2012, 10:38

eu folosesc phone in pvt de cand ma stu eu ca facand vdc pe site uri le unde este posibil , nu pot sa-ti spun cum merge fara a nu pot face o diferenta

eu folosesc digi mobil , nu stiu tarife exact ce si cat dar eu il folosesc f intens si vad a mare crester ein factura nu a fost never ; l -am setat pe anonim si numai eu sun , daca inkide pvt ul inkid si eu tel logic ca-s cu ochii pe camera de chat

eu ofer free phone in orice pvt , tariful e undeva la 8 centi parca cu USA si dintr un pvt iti scoti lejer si plata facturii de tel

eu zic sa introduci si u si vezi daca observi vre-o schimbare la earnings

bafta
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde DiamondSoul » 13 Mai 2012, 11:41

Am folosit si eu de cateva ori phone in private si nu mi-a parut rau, am avut un membru care ma lua aproape o ora in privat dar el ma suna, eu niciodata nu am sunat pe nimeni, am un telf care e in plus in casa am cumparat o cartela si cine vrea ii dau nr. acela si poate sa sune sau sa trimita ce mesaje vrea ca oricum sta inchis si il deschid numai cand e nevoie dar sincer niciodata nu mi s-a intamplat sa primesc mesaje sau apeluri pe el , am avut parte de membrii ok care dupa ce se termina privatul isi lua frumos la revedere si inchidea pana sa apuc sa mai zic eu ceva, mie in general astia cu phone in privat imi sta cel putin 20 min si sunt mai mult asa pe dirty talks , ca sa vezi ce iti fac, acu te dezbrac , acu te pun pe masa, te invart , te rasucesc :lol: Eu din experienta mea recomand phone in private, bineinteles cu masurile de rigoare, nu recomand sa fie folosit nr personal ca nu sti peste ce nebun dai sau metoda lui fetish. Cine vrea sa faca phone in private trebuie sa poata mentine discutia ca sa zic asa sa nu existe goluri, adica sa te blochezi sa nu sti ce sa mai spui trebuie imaginatie, o engleza foarte buna si totul iese ok zic eu :wink:
DiamondSoul
User Junior
User Junior

Mesajde Maleficent » 15 Mai 2012, 17:23

eu obisnuiesc sa folosesc tel in pvt dar sun numai eu.nu dau nr la nimeni pt ca cica sunt din state-canada,etc.Si sun cu pvt din multele minute nationale/internationale pe care le am.renteaza parerea mea.
Maleficent
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj