Petitie!!! inca una ...

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Dana88 » 28 Iul 2015, 21:07

Buna tuturor. M-am gandit ca daca e tot moda " petitiilor online" sa fac si eu una aici si sper s-o semneze cat mai multa lume. De ceva vreme ma foiam , ma framantam, nu intelegeam ce se intampla , nici nu am indraznit sa-l intreb personal unde a disparut.Pina a aparut un topic de m-a lamurit cat de cat. Este vorba de WinXpfather, omul care pe mine m-a ajutat foartee mult , free! fara nici o obligatie, si nu de dragul de a vedea restul ce cool e el ! Departe , de ochii lumii , fara sa-mi fie dator cu ceva m-a ajutat. Si sunt sigura ca a ajutat si multe alte persoane in acest fel ( scriind pe forum , sau in particular ca si pe mine). Chiar nu ma intereseaza ce divergente au fost , se intelege ca a fost aiurea daca o persoana asa bataioasa ca el a renuntat si a plecat de pe forum, dar chiar daca eu nu sunt genul care sa scriu prea mult pe aici , am invatat foarte multe , de la foarte multi utilizatori , si mai ales de la Marius. Asa ca dragi utilizatori ai acestui forum, pe care Marius v-a ajutat si care credeti ca trebuie sa fie iar printre noi, va rog sa lasati un comentariu la acest post. Poate intelege ca daca o persoana , doua , nu-l agreaza, nu inseamna ca si noi restul consideram acest lucru. Este pacat ca o persoana care a pus atat de mult suflet aici sa plece cu un gust amar dintre noi. Multumesc Marius si sper sa te vad comentand si tu acest topic! ( daca revii, ma apuc de scris si eu mai des cum ti-am promis! :D ) .O seara frumoasa tuturor

PS. sper ca acest post sa nu devieze in polemici nesfarsite ca multe altele. Multumesc
Dana88

Mesajde googlefun » 29 Iul 2015, 00:56

Sunt intru totul de acord cu tine , Dana88@ !
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde theselby » 30 Iul 2015, 18:04

Desi am fost prin in diversele polemici, subscriu la ce scrii si evident, la revenirea lui.
Oricum nu sta degeaba, inca ajuta, si ajuta foarte multa lume, insa i se simte lipsa aici, pe forum.
theselby
User Avansat
User Avansat

Mesajde eldiablo » 30 Iul 2015, 18:12

Da da da , daca ai timpul necesar si daca consideri ca inca mai ai chef sa ajuti pe cineva sau pur si simplu sa mai ajuti la descretirea fruntilor prea nervoase cateodata revenirea ta ar fi un plus enorm adus acestui forum , nu cred ca ne-am cunoscut personal dar te-am "citit" in trecut atat de mult pe acest forum si am auzit atatea pareri bune despre tine incat imi permit chiar sa-ti dedic o melodie clasica pentru un membru clasic al acestei comunitati

eldiablo
User Activ
User Activ

Mesajde contesa28 » 31 Iul 2015, 00:32

Buna dana88!deunazi si eu am intrebat pe forum ce se mai stie despre marius, insa nu m-am gandit la o petitie, dar ma bucur ca ai initiat-o tu, prin urmare, ma alatur cu mare drag celor care il vor pe marius inapoi.im afara de faptul ca a ajutat multe persoane absolut dezinteresat , la fel cum a descretit si frunti,Marius are o puterea de a schimba din doua vorbe starea de spirit a oamenilor, intr-una buna evident, si nu cred ca exagerez daca spun caa el piate modela oameni, precum un sculptor isi modeleaza creatia .si asta doar pentru simplul fapt ca marius chiar a fost un om dedicat acestui domeniu de activirate si a pus suflet in tot ceea ce a intreprins.suflet si timp, care este stat de pretios pentru fiecare..
contesa28
User Junior+
User Junior+

Mesajde contesa28 » 31 Iul 2015, 00:37

Imi cer scuze pentru greselile din postarea anterioara, tastez de pe tel, si am dat submit inainte de a revizui ceea ce am scris.
contesa28
User Junior+
User Junior+

Mesajde GlamourFoto » 03 Aug 2015, 11:53

Si eu sunt pentru revenirea lui pe forum,

trebuie ... este absolut necesar
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde LourdesStudio » 03 Aug 2015, 12:50

Marius te rog eu mult din suflet, intoarce-te. Nu te cunosc personal, si nu cunosc pe nimeni personal din acest forum dar esti una din persoanele pe care nici nu trebuie sa le cunosti personal si in care poti avea 100% incredere. Acelasi lucru il simt si pentru Isa. Sunteti amandoi niste NEBUNI cu coloana vertebrala. Parca e un cerc intrerupt datorita absentei tale. Lipseste o za. Nu stiu, fa un dus fierbinte, bea un vin rosu, alearg-o pe "CEA" de langa tine pana pica, si revino unde ti-e locul ca e multa treaba de facut pe-aici. Nu inteleg de ce un fenomen negativ a reusit sa doboare un ins pe care foarte multa lume cu capul pe umeri il aprecia atat de mult. Am citit ce a zis si Isa si anume ca din respect pentru industrie evita sa spuna niste adevaruri. Oare nu ar trebui spuse niste adevaruri, tocmai din respect pentru industrie? Oare cele mici care vor fi mari la anul si vor intra in industrie nu trebuie calauzite numai pe drumul cel drept oferind informatii adevarate prin care ar fi ferite de evenimente negative si esec total in cariera lor? Think about it!

Oricum iti doresc o vara frumoasa si linistita indiferent de ceea ce vei face!

Cu stima,

Lourdes
LourdesStudio
User Junior
User Junior

Mesajde googlefun » 03 Aug 2015, 13:02

GlamourFoto scrie:Si eu sunt pentru revenirea lui pe forum,

Glamour@ , scuze ca intervin :lol:

Dar crezi ca este cineva care nu doreste asta ? Daca mai erau pe forum pumpy@, spanky@, skins@ sau cum s-or mai fi numit ei de-a lungul timpului , probabil ei ar fi sarit in sus de bucurie si si-ar fi facut de cap in continuare , fara ca altcineva sa le stie trecutul si sa mai aiba si andidotul .Acum daca mai sunt 1-2 , care ar trebui "suspendati " cel putin o scurta perioada de timp si nu pentru rezultate slabe la invatatura ci pe motiv -nota la purtare :lol: .

Eu am luat-o ca pe o promisiune cu sine insusi .Promisiune care , mai mult ca sigur ca si-a facut stagiul si si-a aratat efectele , acum ramanand doar o chestiune de timp pana va considera ca autosuspendarea si-a atins scopul :wink: ...

Rabdare si tutun . :D
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde GlamourFoto » 03 Aug 2015, 16:55

googlefun scrie:
GlamourFoto scrie:Si eu sunt pentru revenirea lui pe forum,

Ce te faci daca nu te scuz? Google sunt momente cand nu am timp sa stau sa scriu romane pe aici.

Parerea mea referitoare la situatia asta o stie prea bine, chiar aseara am insistat inca o data si nu eram singur.

Spor acolo nu e nevoie sa dezvoltam.
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde googlefun » 04 Aug 2015, 10:52

GlamourFoto scrie:
googlefun scrie:
GlamourFoto scrie:

Ce te faci daca nu te scuz? Spor acolo nu e nevoie sa dezvoltam.

Incercam sa par politicos (ca si cum as ciocani la usa ) , cu acele scuze , dar nu intotdeauna imi iese , recunosc ... :lol:
Daca nu ma vei scuza , e previzibil ! Voi ramane traumatizat pe vecie ! :)

P.S Cine dezvolta ? :?
googlefun
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj