PeekShows

Lista cu siteurile de video chat plus opinii despre ele

Mesajde SAD^^EYES » 28 Noi 2004, 14:00

SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde alby » 10 Oct 2005, 14:03

cum merge acest sit ? primeste ro ?
multzumesc
alby
User Junior
User Junior

Mesajde alex299new » 10 Oct 2005, 17:44

este un site ff serios si corect..dar parerea mea ca este cam scump si se fac bani putini...Astepti ff mult pana ai un pvt ....O zi buna
alex299new

Mesajde MASTERofSEX » 10 Oct 2005, 18:54

alex299new scrie:este un site ff serios si corect..dar parerea mea ca este cam scump si se fac bani putini...Astepti ff mult pana ai un pvt ....O zi buna

site foarte serios .....foarteeeeeeee ......supportul cere sa stai nud in free iar membru am avut 1 la 3 saptamani ..................
MASTERofSEX
User Junior+
User Junior+

Mesajde alby » 10 Oct 2005, 19:40

Pana acum una bucata de opinie calduta , si una bucata de opinie rece . Altcineva ?pls Chiar imi place cum arata situl , dar nu ma arunc cu capul inainte doar pentru asta .
Maerci pentru pareri , si mai astept si altele .
alby
User Junior
User Junior

Mesajde alex299new » 10 Oct 2005, 20:00

Eu am spus doar ca este serios din punct de vedere al platilor si al suportului.Te ajuta ff mult si sunt ff corecti cu tine.Parerea mea ca nu se fac foarte multi bani deoarece ai pvt destul de rar, insa trebuie altfel abordat acest gen de site. Multe fete stau nud in free, dar totusi nu te obliga nimeni sa faci acest lucru.Un lucru bun il reprezinta faptul ca plateste saptamanal, dar aiurea mi se pare (din cate am inteles) ca nu ai voie sa fii in acelasi timp online si pe alte situri cand esti logat pe peek.Cred ca nu prea se merita...
alex299new

Mesajde alby » 10 Oct 2005, 20:07

alex299new scrie:Eu am spus doar ca este serios din punct de vedere al platilor si al suportului.Te ajuta ff mult si sunt ff corecti cu tine.Parerea mea ca nu se fac foarte multi bani deoarece ai pvt destul de rar, insa trebuie altfel abordat acest gen de site. Multe fete stau nud in free, dar totusi nu te obliga nimeni sa faci acest lucru.Un lucru bun il reprezinta faptul ca plateste saptamanal, dar aiurea mi se pare (din cate am inteles) ca nu ai voie sa fii in acelasi timp online si pe alte situri cand esti logat pe peek.Cred ca nu prea se merita...

Serios . As fi dispusa sa incerc acest sit . Dar , inainte sa fac asta trebuie sa ma mai ajutati cu o singura informatie . Chiar trebuie sa stau numai pe peek? Pot impiedica/depista asta .?
tx again .
alby
User Junior
User Junior

Mesajde vio_smile4u » 13 Oct 2005, 16:50

eu am lucrat pe acest site si au trimis banii chiar daca avem 30$.insa de cind colaboreaza cu romanii nu am mai lucrat pe el deoarece alte siteuri care au colaboratori din romania nu trimit banii .... gen streamate.... dar ma rog ...daca aveti incredere in ei ... tot inainte.... peekshows e super ... stai mai poutin imbracat pe free chiar daca iti cere sa stai nude... succes tuturor ... si incredere maxima ... ;) spor la $$$$$$$
vio_smile4u

Mesajde w00x » 11 Noi 2005, 17:48

In ceea ce priveste peekshows pot sa spun ca este un un site bun. Eu lucrez impreuna cu AdultWebCamWorld pe acest site si sunt chiar si admin pe peekshows. In ceea ce priveste exclusivitatea, daca iei legatura cu cei de la site se poate rezolva sa lucrezi pe peekshows si in acelasi timp pe 2 site-uri fara free chat sau free video. Daca aveti alte intrebari sau alte nedumeriri sau vreti sa va inregistrati pe acest site puteti sa ma contactati. P.S. Totul este FREE.
w00x

Mesajde Claudita » 21 Dec 2011, 09:33

buna fetele,mai eu am lucrat pe peek la un studio,acum lucrez de acasa pe cont propriu si am vrut sa-mi fac contul meu pe peek pt ca sincer eu eram multumita de el,imi mergea bine pt ca la fel ca celelalte site-uri e mult pana iti faci membrii tai,in fine,nu imi pot face contul meu decat daca patronul studioului isi da acordul ca ei sa-mi aprobe noul cont,bineinteles ca nu a fost de acord si trebuie sa astept 6 luni de zile sa-mi fac propriul cont,deci nu este foarte corect in privinta asta cu modelele,in alte privinte jos palaria.
Claudita

Mesajde Claudita » 21 Dec 2011, 09:38

sincer eu chiar as vrea sa mai lucrez pe peek si imi plac site-urile fara free dar data fiind situatia mea nush daca asa ceva e posibil,sper sa primesc reply,pup
Claudita

Mesajde trompi » 21 Dec 2011, 21:18

fii bine merci mu;tumita ca iti poti face cont dupa 6 luni, la alte siteur(eurolive) daca ai lucrat la studio si are contract de confidentialitate nu iti mai poti face cont in veci. Sfatul meu este pana ce trec alea 6 luni ia si da-i tare pe alte siteuri si cine stie, poate vei face chiar mai mult decat ai facut pana acum la studio. Succes
trompi
VETERAN
VETERAN

Mesajde MeCristinna » 04 Iul 2012, 01:38

salut,poti fi logata pe mai multe site-uri in timp ce esti pe peek,nude stai doar daca vrei nici un admin nu impune asta,este adevarat ca este in site scump insa privaturile nu sunt chiar atat de greu de prins,membri iti pot da tip si sunt permise show-urile in free chat,lucrez cu ei de peste 2 ani,nu o fi mult timp dar eu cred ca peek e ok ca si site,sper ca va ajuta la ceva ce am scris eu aici,bafta multa tuturor la bani
MeCristinna

Mesajde Rami » 15 Feb 2013, 21:17

Lucrez pe peek de la 01 ian 2013 si pana in prezent nota 10 pt ei . Suport tehnic la orice ora , fara caderi dese din cauza soft-ului,. membrii nu sunt mai tembeli decat de alte site-uri.
Ca venituri sunt ok .
Si au cate 4 competii pe luna ceea ce stimuleaza concurenta.
Deci pana acum nota 10 .
Rami
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Lista site-uri Adult Video Chat