PaytooMobile

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde lovejuice » 29 Aug 2011, 20:38

Foloseste cineva optiunea PaytooMobile pe AdultWork? Daca da..este sigura? E oki? Costa ceva ?
lovejuice
User Junior+
User Junior+

Mesajde doremi » 29 Aug 2011, 21:28

Eu o folosesc de cand a decedat e pass .. de sigura .. nu stiu ce sa zic .. si e pass era sigur .. costurile le ai pe site ul lor .. aprox ca la e pas .. 2.99 pe luna taxa cont .. 3 $ extragerea de la atm .
Mie mi se pare f comod pt ca te anununta cind intra bani prin sms .. si ii si poti transfera din cont ul propriuzis in card tot prin sms ..cum eu calotoresc mult si nu am intotdeauna acces la net .. prefer paytoo.
doremi
User Junior
User Junior

Mesajde lovejuice » 29 Aug 2011, 21:43

ms doremi..astazi am aplicat si eu pt PaytooMobile,tie in cat timp ti-a ajuns acasa?auzisem ceva si de nush ce cartela cu nr de uk,ai asa ceva? :|
lovejuice
User Junior+
User Junior+

Mesajde lovejuice » 29 Aug 2011, 21:45

app. te-a costat ceva activarea lui?ti s-au oprit ceva bani din cont pentru cardul in sine?
lovejuice
User Junior+
User Junior+

Mesajde doremi » 29 Aug 2011, 22:05

Eu am folosit pay too de cind a fos intodus pe Aw si am prins o promotie cu livrare gratuita .. cardul in sine a costat parca 14.99 $ daca vrei pot sa incerc sa verific si sa iti zic suma exacta .. oricum pina in 19$ .A ajuns in cam 10 zile cu dhl .nu e taxa de activare .. e taxa lunara de administrare 2.99 indiferent daca il folosesti sau nu .
In rest cum am zis eu una s multumita .. bani de obicei pe pay too intra cu o zi inainte de data de plata de la AW .. de intirzieri nimic pina acuum .
Oricum dupa teapa cu e pass eu retrag tot in ziua in care intra .. mai sigur .
Cartela cu nr de UK e un servicu separat din cite stiu eu .. si nu , nu am .
Bafta.
doremi
User Junior
User Junior

Mesajde Cory » 02 Noi 2011, 17:45

Cine a primit noul card paytoo ? sau daca l-a primit cineva ?
Cory
User Junior
User Junior

Mesajde doremi » 03 Noi 2011, 13:19

Cory scrie:Cine a primit noul card paytoo ? sau daca l-a primit cineva ?

Umm? Detaliezi un pic te rog ? Card nou ? A expirat cel vechi , se inlocuiesc .. sau .. ce ?
doremi
User Junior
User Junior

Mesajde Cory » 04 Noi 2011, 14:54

doremi scrie:
Cory scrie:Cine a primit noul card paytoo ? sau daca l-a primit cineva ?

Umm? Detaliezi un pic te rog ? Card nou ? A expirat cel vechi , se inlocuiesc .. sau .. ce ?

da cica se schimba cardurile , eu am bani in paytoo si nu ii pot scoate pe cardul pe care il am acum si astept cardul nou . SPER SA NU FIE O TEAPA SI ASTA CA AS PIERDE O GRAMADA DE BANI. Problema este ca asta este a doua spatamana de cand tot astept cardul nou si nu mai vine (ca sa i-mi pot scoate banii)... asa ca ... totusi cred ca este o teapa din pacate .... dar nimeni nu stie de asta vad numai eu ?????
Cory
User Junior
User Junior

Mesajde doremi » 04 Noi 2011, 20:53

Um , nu .. nu stiam nimic .. Cum ai fost anuntata ca se schimba cardul ?
Eu am verfificat si Aw si contul de Paytoo .. si Mail ul .. nimic ..
O sa ma interesez maine si revin .. momentan eu nu lucrez deci nu am de primit bani .. mai am in card un rest de citeva zeci de lei .. o sa testez maine sa vad daca ii pot scoate .
doremi
User Junior
User Junior

Mesajde thomasinno » 18 Ian 2012, 13:37

Stie cineva ce se intampla cu cei de la paytoo?Am de scos bani si de aproape 2 saptamani , nimic??E un fel de epass reloaded?
thomasinno

Mesajde Cory » 31 Ian 2012, 16:00

este o mare teapa si eu bani in paytoo .... asta este a doua oara cand cica " au probleme " cu sistemul au facut si ei un ban gramada :evil:
Cory
User Junior
User Junior

Mesajde Cory » 04 Feb 2012, 22:06

mai stie cineva ceva de acest Paytoo ? ce se intampla ?
Cory
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale