Payment streamray

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde inocenta » 20 Mai 2015, 13:54

Stiu ca imi vor sari cativa in cap dar am avut o cearta cu cei de la minunatul cams si vreau sa stiu daca mai este cineva de aici care inca nu si-a primit banii pe payoneer pe perioada trecuta ?

Multumesc
inocenta
User Junior+
User Junior+

Mesajde eldiablo » 20 Mai 2015, 14:00

Buna ,

Daca tot ai avut o cearta cu ei iti poti verifica finalul ei si acolo DACA ai adresat intrebarea "when i will reccive the money for pay period 1-15 May " sigur ei ti-au raspuns cu una din urmatoarele variante :

- you will get your payment between 5 and 7 working days
- your payment is on hold and you will reccive it after our dispute is clear
- never , your account is deleted and all your payments keep it

In 99,9% din cazurile de intarziere la plata a unui site serios cum este Cams intarzierea are legatura stricta cu cazul in cauza si chiar daca ar mai fi cazuri in care s-ar intarzia acestea nu au nici o legatura intre ele
eldiablo
User Activ
User Activ

Mesajde inocenta » 20 Mai 2015, 14:12

Din cate stiu eu cams-ul nu trimite banii la toata lumea odata si eram doar curioasa daca mai este cineva care inca nu i-a primit.
Nu am avut contul inchis nu a fost suspendat ci doar un nesimtit de acolo s-a gasit el sa ma sicaneze.Am vorbit cu un sef mai mare si dupa ce si-a exprimat parerea ca nu este corect cum a procedat angajatul si ca isi cere scuze mi-a spus ca totul este ok doar ca imi este frica sa nu fi facut angajatul si alte magarii pe acolo deoarece a doua zi dupa cearta am gasit mail cum ca dupa 8 ani de munca la ei imi lipseste poza cu buletinul langa fata si ca de fapt nu lipseste dar e altcineva in poza.
inocenta
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj