Password privat chaturbate

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Loredana95 » 19 Iun 2015, 18:57

Buna,astazi e prima mea zi pe chaturbate(merge destul de bine) doar ca atunci cand imi membru vrea sa intre in pvt zice de o parola O.o .... de unde stiu care este parola? Sau cum pot seta parola?
Lol scuze pentru intrebare...cam tampita
Loredana95
User Junior+
User Junior+

Mesajde anna94 » 20 Iun 2015, 18:41

Ii dai respectivului parola pe care o alegi, apoi o setezi
My profile -> Settings&Privacy -> pui parola la Password required for others to view your cam(deasupra de lista de tarile pe care le poti bloca) si la final Update Settings;
anna94
User Junior
User Junior

Mesajde Loredana95 » 20 Iun 2015, 21:33

Mersi mult de tot!!!
Loredana95
User Junior+
User Junior+

Mesajde anna94 » 20 Iun 2015, 22:19

Numai sa iti dea tips inainte, cat ati stabilit pentru X timp :P bafta!

Ei cer password room ca fetele mai au oferte din astea 15, 20, 30 min mai ieftine decat privatul (sau ei spun ca iti dau tips pe parcurs, dar asta e cam trasa de par... n-as recomanda, plus ca tu in primele zile ca nu cunosti pe nimeni) Sunt vreo cativa care umbla pe la modelele noi cu ceva text cu 3000-4000tks pentru o ora in password room... :shock: waste of time

Vezi ca la privat mai poti castiga din spionat, pe cand la password room nu.

Fetele vechi folosesc mai asta pentru ceva showuri cu cei mai buni tippers sau pentru ceva membri fideli sau ca premiu pentru ceva extrageri (vand tickete o saptamana si extrag 1 sau cate tickete vor castigatoare). bafta
anna94
User Junior
User Junior

Mesajde Suzzy » 25 Iun 2015, 04:57

Ma bag si eu in seama cu o intrebare daca sunteti dragute sa imi raspundeti sa numai deschid alt topic. Mi-am facut si eu cont dar as dori sa stiu daca merge fara voce...:( Adica pun muzica doar nu pot sa vorbesc deloc la microfon. Am observat ca toate fetele au microfon de aceea intreb daca se merita sa intru avand in vedere ca sunt o "muta " :D .
Multumesc mult si scuze ca m-am bagat ;)
Suzzy

Mesajde googlefun » 25 Iun 2015, 06:04

Suzzy scrie:Ma bag si eu in seama cu o intrebare daca sunteti dragute sa imi raspundeti sa numai deschid alt topic. Mi-am facut si eu cont dar as dori sa stiu daca merge fara voce...:( Adica pun muzica doar nu pot sa vorbesc deloc la microfon. Am observat ca toate fetele au microfon de aceea intreb daca se merita sa intru avand in vedere ca sunt o "muta " :D .
Multumesc mult si scuze ca m-am bagat ;)

Salutare Suzzy@ :)

Daca intrebarea nu a fost adresata la "misto " ,imi permit - cu voia ta - sa te "intreb" si eu :

1.Unde ai vazut tu acolo , ca fetele care vorbesc fac si bani ?

2.Fetele au microfon nu pentru ca asa vor ele .E in constructia webcamului , ele doar il tin deschis :) , pentru ca (printre altele ) sunetul generat de sosirea tokens , sa la aduca aminte celor 95% , ca mai trebuie sa si plateasca .. Nicidecum sa vorbeasca ele la microfon :))

3.Barbatii oricum nu vor femei care vorbesc nonstop , daca vroiau asta cautau pe Google , unde gaseau o sumedenie de speakers de genul feminin ,care au si talent nativ. Site-ul nici atat nu incurajeaza vorbaria , ei incurajeaza faptele nu ...vorbele ! :))

4. Nici cele de top de pe Jasmin nu rup microfoanele vorbind , multe (si) tasteaza .Ar fi chiar culmea ca asta sa se intample , tocmai pe Chaturbate :lol: :lol:

5. Deci , teama ta e totalmente nejustificata , serios acum . E ca si cum intr-o biserica fiind , vei avea temeri ca cei de acolo te vor pune sa te dezbraci !! NUUUUUUU ! Cei de acolo , te pun eventual ..........sa te rogi . :lol: :lol: :lol:
Site-ul adora ca tu sa fii o "muta" , pentru compensare cerandu-ti sa fii activa :wink: ...
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde anna94 » 25 Iun 2015, 12:15

Suzzy scrie:Mi-am facut si eu cont dar as dori sa stiu daca merge fara voce...:( doar nu pot sa vorbesc deloc la microfon

Buna, eu cred ca partea de "moaning" vor sa o auda, daca iti da cineva tips mare vrea sa auda cat de bucuroasa bla bla esti!

Vei vedea ce iti vor spune. Bafta!
anna94
User Junior
User Junior

Mesajde googlefun » 25 Iun 2015, 20:51

anna94 scrie:
Suzzy scrie:Mi-am facut si eu cont dar as dori sa stiu daca merge fara voce...:( doar nu pot sa vorbesc deloc la microfon

Buna, eu cred ca partea de "moaning" vor sa o auda, daca iti da cineva tips mare vrea sa auda cat de bucuroasa bla bla esti!

Vei vedea ce iti vor spune. Bafta!

Salutare anna94@ ,

Binenteles ca si partea de "moaning " , la ea m-am referit acolo in "printre altele " ,pentru ca nu ar fi nici normal , ca in 2015 sa mai intri intr-un room si sa aibe sunetul inchis , sa privesti ca la un film mut din 1918 , unde replicile erau "scrise " pe ecran . Ca nu puteau " vorbi " actorii , mai treaca mearga -DAR - sa nu auzi nici zgomotul actiunii era chiar anost /insipid . Asa si sunetul acum , care poate umple atmosfera , o face vie ,reala . Cu toate astea sunetul de ambient , sunetul care te face sa pari real , viu , sa fii acolo prezent , nu prea are asa mare importanta pe acel site d.p.d.v al dictiei , sa zicem :lol: .

Zgomotul " sabiilor " , fiind mult mai atractiv ... :wink:

P.S Chiar as vrea sa apara commenturi in online , unde speakeri de renume , sa se lupte in idei si argumente , afirmand ca sunt extrem de incantati , deoarece , in fine a aparut un site unde frumusetea/gratia/farmecul feminin , se intrepatrund armonios cu un imens bagaj de cunostinte generale si unde dictia e la ea acasa - adica sa zicem - pe la Oxford , ca tot fiinteaza ei de pe la anul 1167 ! :lol: :lol: :lol:

Daca vom apuca acel moment , bisericile de mult vor fi fost inchise , pe motiv de traffic de persoane , idei si practici care favorizeaza destramarea familiei , rele tratamente aplicate enoriasilor , ritualuri incase de sacrificare umana , constituirea de grupuri infractionale dezorganizate , blasfemierea lui Isus s.a.m.d ... :lol: :lol:
loooool
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde Suzzy » 25 Iun 2015, 22:51

Imi pare rau ca am raspuns asa de greu. Nu am spus la misto dar stiu ca pierd multe pvt-uri pentru ca nu am sunet tot timpul. Membrii ma intreaba daca am sunet si cand le spun ca nu, ei pleaca si numai vin la privat. Nu spun sa vorbesti ca la radio :D sau sa tipi ca intr-un film de groaza dar am vazut ca membrii prefera fetele cu sunet.
Eu ma bucur ca nu este cum am crezut eu si va multumesc pentru raspunsuri. Atunci o sa incerc si eu poate am noroc asa ca o "muta" sa imi mearga.
Multumesc din nou :)
Suzzy

Mesajde Nephthys » 26 Iun 2015, 14:56

Stilul mute speech video chat este o arta profund impresionistă, care fuzionează excelent cu imaginea desaturata, putin blurata şi niteluş grainy. Atentie, NU alb-negru, care-i atât de 2005. When in doubt, go Sepia!
Poti face bani fara să vorbesti, spor acolo!
Nephthys
User Activ
User Activ

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj