Pamflet: Monica Tatoiu într-un studio de video chat

Colectie de stiri despre activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media interna. Nu copiati articolele integral, maxim 20% din textul articolului plus link catre sursa.

Mesajde SAD^^EYES » 27 Oct 2013, 07:43

Stupoare în rândul mascaților care au descins sâmbătă într-un imobil din Sectorul 2. Veniți să verifice documentele firmei care își desfășura activitatea acolo, ei au descoperit un studio ilegal de videochat unde era invitată chiar Monica Tatoiu.

În momentul descinderii, atmostfera din studio era foarte calmă. Tatoiu vorbea degajat despre experiențele sexuale din tinerețe și se lăuda, în fața unui neamț cu chelie care plătea o sută de euro pe oră, cu educația libertină pe care i-a acordat-o fiului ei. Deoarece clientul ceruse două femei, în studio se mai afla cineva. Este vorba despre o tânără brunetă sumar îmbrăcată, pe care Monica Tatoiu insista să o numească moderatoarea emisiunii.

Sursa: http://www.timesnewroman.ro/monden/5318 ... -videochat
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde sph » 27 Oct 2013, 14:49

Timesnewroman este un site de tip pamflet cu stiri fabricate. Daca scopul este de a prezenta stiri "pe bune" in aceasta rubrica, atunci aceasta stire nu are ce cauta aici.
sph
User Junior
User Junior

Mesajde SAD^^EYES » 27 Oct 2013, 14:51

sph scrie:Timesnewroman este un site de tip pamflet cu stiri fabricate. Daca scopul este de a prezenta stiri "pe bune" in aceasta rubrica, atunci aceasta stire nu are ce cauta aici.

Salut, nu am fost acolo sa stiu daca e pe bune sau nu, eu doar incerc sa facilitez accesul la aceste stiri, sa ne reaminteasca care e treaba cu video chatul... Ramane apoi ca fiecare sa interpreteze aceste stiri dupa cum il taie capul.

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde sph » 27 Oct 2013, 14:57

Nu intelegi. Timesnewroman este un site DECLARAT de tip pamflet exact ca theonion.com. 100% din stiri sunt simple inventii.

Citez din footerul lor:

Toate materialele prezente pe acest website (texte, imagini statice și filme) reprezintă opiniile autorilor lor și nu ar trebui luate în considerare de către nimeni. Acest website nu difuzează informații veridice, ci publică interpretări arbitrare ale evenimentelor, informații fictive, unele posibile iar altele de-a dreptul improbabile. De fapt, orice asemănare cu persoane reale este un adevărat compliment pentru noi. Oricine se simte lezat de conținutul editorial al acestui website este îndemnat să se împace cu situația, asta dacă nu știe de glumă.

Mai departe tu stii daca vrei sa lasi aici o stire de tip pamflet sa fie interpretata drept "stire reala".
sph
User Junior
User Junior

Mesajde SAD^^EYES » 27 Oct 2013, 14:59

Eu inteleg foarte bine... :)
Stiu ca din momentul asta stirea nu va mai fi interpretata ca si una reala datorita interventiei tale.. interventie care nu ar fi fost posibila daca eu nu faceam referire la stirea respectiva..
Toate bune si frumoase..

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde VideoModeling » 27 Oct 2013, 15:43

Poate ar fi bine ca titlu topicului sa inceapa cu "Pamflet:" gen: "Pamflet: Mascatii si Monica Tatoiu într-un studio de video chat" pentru cei care nu stiu ce fel de site este timesnewroman.ro, care nu dau click pe link si citesc footerul site-ului sau care pur si simplu nu s-au prins ca stirea e tip pamflet.

SAD^^EYES faci o treaba foarte buna dar, ca in orice comunitate, mai sunt si persoane care trebuie ajutate mai mult / mai direct sa interpreteze in mod corect informatiile livrate, altfel tocmai scopul tau nu este indeplinit.
VideoModeling
User Junior+
User Junior+

Mesajde SAD^^EYES » 27 Oct 2013, 15:47

Am inteles sa traiti.. am adaugat Pamflet in titlu :) este bine?

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde VideoModeling » 27 Oct 2013, 15:55

SAD^^EYES scrie:Am inteles sa traiti.. am adaugat Pamflet in titlu :) este bine?

Cu stima, Ionut

Da sefu, altfel arata si se intelege acum :)
Toata stima!
VideoModeling
User Junior+
User Junior+

Mesajde SAD^^EYES » 27 Oct 2013, 15:57

VideoModeling scrie:
SAD^^EYES scrie:Am inteles sa traiti.. am adaugat Pamflet in titlu :) este bine?

Cu stima, Ionut

Da sefu, altfel arata si se intelege acum :)
Toata stima!

Multumesc de sfat. Bafta acolo.
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde jebyby » 29 Oct 2013, 18:58

Eu am o intrebare : de unde naiba iei tu SAD EYES toate aceste informatii? Da-mi si mie sa-mi mai clatesc ochii dimineata, ca m-am saturat de ziare online!

Best regards
jebyby
User Junior+
User Junior+

Mesajde SAD^^EYES » 29 Oct 2013, 19:05

jebyby scrie:Eu am o intrebare : de unde naiba iei tu SAD EYES toate aceste informatii? Da-mi si mie sa-mi mai clatesc ochii dimineata, ca m-am saturat de ziare online!

Best regards

Salut, sti cum e bro.. cine cauta gaseste.. cand mai gasesc, pun aici la stiri :)

Bafta acolo.
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Înapoi la Stiri interne despre video chat

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj