Pagina de socializare pentru modelele

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde aaresis » 17 Sep 2012, 07:57

Ma gandesc ca ar fi buna ideea sa infiintam o pagina de socializare pentru modelele M si F care lucreaza in acest job..
Se pot infiripa prietenii .. amicitii.. etc..
Cred ca multi dintre noi incepem sa ne distrugem viatza reala din cauza acestui job..
Pierdem din timpul nostru .. ajungem sa ne inchidem in casa.. disperarea si nevoia de a face un ban .. ajunge sa te domine..
Lipsa de comunicare reala.. cu un partener live...ajunge sa ne inhibe..
Sunt multi performeri care se inchid in casa .. si ajung sa realizeze mai tarziu ca isi pierd prietenii..
Multi dintre ei ajung doar sa socializeze cu membrii care le intra in pvt sau pe chat.. etc.. si asta nu este mereu o idee buna..
Vin cu ideea asta pentru a elimina blocajul mental de care multi performeri sufera..
Nu este nevoie de comentarii rautacioase...Vreau doar sa ajut pe unii dintre voi ..pentru ca eu trec deja printr-o experienta destul de neplacuta..
Multi iau decizii proaste pe care apoi le regreta..dar .... uneori ce s-a rupt nu mai poate sa fie lipt la loc..
Acest job necesita mult timp si atentie.. si daca nu este facut organizat .. te poate distruge.. sau poate distruge o familie..

Mi-a venit ideea asta cand am gasit pe cateva siteuri de socializare din Romania.. modele care isi cautau jumatate..
Vreau sa elimin situatia cand el sau ea trebuie sa ai spuna celuilant cu ce se ocupa....
Aici fiecare stim cu ce ne ocupam :)
aaresis
User Junior
User Junior

Mesajde WinXPfather » 17 Sep 2012, 10:30

Foarte buna ideia. Eu incerc de vreo 5 ani sa fac asta. Eu ii spuneam matrimoniala avc, dar nu s-a legat, poate ai mai mult succes. Ader la idee dar doresc socializarea sa fie cu penetrare. Revin pentru detalii...
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde aaresis » 17 Sep 2012, 12:02

Chiar am specificat .. "Nu este nevoie de comentarii rautacioase"

Oricum multumesc pentru postare..
aaresis
User Junior
User Junior

Mesajde sunflower » 17 Sep 2012, 13:12

@aaresis, nu te supara pe win. Chiar nu e rautacios :lol:
sunflower
User Junior+
User Junior+

Mesajde aaresis » 17 Sep 2012, 13:14

Am inteles...Este doar sincer.. si spune ce isi doreste..
Fiecare cu dorintele lui..:)
aaresis
User Junior
User Junior

Mesajde mariusss » 17 Sep 2012, 14:08

aaresis scrie:Ma gandesc ca ar fi buna ideea sa infiintam o pagina de socializare pentru modelele M si F care lucreaza in acest job..
Cred ca multi dintre noi incepem sa ne distrugem viatza reala din cauza acestui job..
Pierdem din timpul nostru .. ajungem sa ne inchidem in casa.. disperarea si nevoia de a face un ban .. ajunge sa te domine..
Sunt multi performeri care se inchid in casa .. si ajung sa realizeze mai tarziu ca isi pierd prietenii..
Multi dintre ei ajung doar sa socializeze cu membrii care le intra in pvt sau pe chat.. etc.. si asta nu este mereu o idee buna..
Vin cu ideea asta pentru a elimina blocajul mental de care multi performeri sufera..
Nu este nevoie de comentarii rautacioase...Vreau doar sa ajut pe unii dintre voi ..pentru ca eu trec deja printr-o experienta destul de neplacuta..
Multi iau decizii proaste pe care apoi le regreta..dar .... uneori ce s-a rupt nu mai poate sa fie lipt la loc..
Acest job necesita mult timp si atentie.. si daca nu este facut organizat .. te poate distruge.. sau poate distruge o familie..

Mi-a venit ideea asta cand am gasit pe cateva siteuri de socializare din Romania.. modele care isi cautau jumatate..
Vreau sa elimin situatia cand el sau ea trebuie sa ai spuna celuilant cu ce se ocupa....

Este buna ideea ta.
Alternative sunt, poti face pe facebook un Grup, un profil, o pagina, etc. Poti sa il personalizezi cum vrei tu, cine sa intre in grup si cine nu... :D
mariusss

Mesajde joesancez » 17 Sep 2012, 14:57

E pe bune de data asta?
WinXp data trecuta ne-a pacalit a pastrat sectiunea matrimoniale doar pentru el!

Discutia respectiva s-a intins pe durata a doi ani timp in care s-au dezbatut toate aspectele sensibile care pot sa apara in urma acestei sectiuni matrimoniale.

Credeti ca e necesara o sectiune matrimoniale pe AVC? Esti singur lucrezi in vch si cauti o partenera de viata?
Esti cuplu, vrei sa schimbi partenerul/partenera pentru performante superioare, crestere a incasarilor?
Esti casatorit/casatorita, ai o relatie ce o consideri plictisitoare si vrei sa schimbi ceva sau pur si simplu iti doresti un amant/amanta?

Text apartinand lui WinXPfather,
continuare se gaseste la acest link sectiune-matrimoniale-avc-t7691.html
joesancez
VETERAN
VETERAN

Mesajde alyce_18 » 17 Sep 2012, 15:41

Pai si aici e tot socializare :)) ... Toti suntem online pe site-uri pt $$$ ,nu e un hobby,e un job,iar la job nu te duci sa socializezi ,te duci sa castigi bani ca sa supravietuiesti.
alyce_18
User Activ
User Activ

Mesajde theselby » 17 Sep 2012, 17:30

Nu stiu altii cum sunt, insa eu am reusit (cu rata de succes de 80%+) sa-mi fac multisoare relatii aici pe forum, 100% cu penetrare si patrundere. Fara vaselini si alte cele.

Asa ca un forum / blog / videochatbook specific pentru treaba asta nu m-ar deranja :)

Vreti si poze?!
theselby
VETERAN
VETERAN

Mesajde IsaGlamChat » 17 Sep 2012, 19:10

theselby scrie:Nu stiu altii cum sunt, insa eu am reusit (cu rata de succes de 80%+) sa-mi fac multisoare relatii aici pe forum, 100% cu penetrare si patrundere. Fara vaselini si alte cele.

Asa ca un forum / blog / videochatbook specific pentru treaba asta nu m-ar deranja :)

Vreti si poze?!

Si a fost gratis sau ai platit pe minut? :lol: :lol: Am auzit ca in ultima vreme videochatistii se sexeaza numai pe minut si ca nimic nu mai e gratis in viata asta...offff

On topic,toate siteurile de socializare incapand cu celebrul facebook si terminand cu rubrica matrimoniale online sunt pline de chatisti,multi de fapt confunda sesiunile cu viata privata,am vzt sute de poze de pe sesiuni puse in siteuri de genul sutien si botic made in jasmin,pozitia paralizatului la profil e must have si pe urma se intreaba '' oare de ce m-a intrebat asta la prima intalnire daca mi-o trag?''Chiar ,oare de ce? Baaa,pai eu mi-o trag pe minut ,nu asa cu tine gratis,fraiere :P
Stiu ca o sa-mi trageti cu niste cataroaie dupa ceafa si ca o sa-mi dati exemple de succesuri amoroase pe net dar eu siteurile de genul asta le vad pline de corvette si de baieti destepti care vor sa le fufu,sa nu uitam de babele over 50-60 ani care au conturi pe facebook si simpatie ca si ele este oameni si au nevoie de love :lol:
Iubiti-va mult:)
P.S. Chiar si postul meu se termina in 69..damn :lol:
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde Rami » 17 Sep 2012, 20:49

WinXPfather scrie:Foarte buna ideia. Eu incerc de vreo 5 ani sa fac asta. Eu ii spuneam matrimoniala avc, dar nu s-a legat, poate ai mai mult succes. Ader la idee dar doresc socializarea sa fie cu penetrare. Revin pentru detalii...

Dupa 5 ani de incercari de penetrare, astept povestea ( sau filmul ) :D
Ader si imi iau abonament la vizionare. Daca joci rolul principal, of course. ;)
Rami
User Junior+
User Junior+

Mesajde WinXPfather » 17 Sep 2012, 22:05

Rami scrie:
WinXPfather scrie:Foarte buna ideia. Eu incerc de vreo 5 ani sa fac asta. Eu ii spuneam matrimoniala avc, dar nu s-a legat, poate ai mai mult succes. Ader la idee dar doresc socializarea sa fie cu penetrare. Revin pentru detalii...

Dupa 5 ani de incercari de penetrare, astept povestea ( sau filmul ) :D
Ader si imi iau abonament la vizionare. Daca joci rolul principal, of course. ;)

Ei vax... Incerci o manipulare cunoscuta mie :). Incercarea a fost de construire a unei sectiuni matrimoniale si nu incercare de penetrare. Penetrarea venea dupa socializare...dar fara sectiune speciala canci penetrare. Asa ca nu film, nu actor si a apus pana si vremea masturbarii tot asteptand:(. Nu vezi ca nici initiatorul topicului nu ma ia in serios? Chiar sunt suparat!

Imi amintesc ca m-am oferit si moderator la sectiunea asta. Cred ca m-as fi descurcat de minune. Nu aprobam nici un post pana nu faceam test de candida pana nu stiam perioada etc etc ar fi fost numai topice clean :) Nu puneam centimetri in plus acolo unde nu erau, ar fi fost super corect totul! Aveam in minte si ordonarea pe subforumuri, mai hard: pup in parc, soft: oral, anal, vaginal si penetrat cu sfarcul in anus etc....dar ...

Nu cred ca avem ce face, avem admin insurat :))
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde Rami » 18 Sep 2012, 08:16

WinXPfather scrie:Ei vax... Incerci o manipulare cunoscuta mie :). Incercarea a fost de construire a unei sectiuni matrimoniale si nu incercare de penetrare. Penetrarea venea dupa socializare...dar fara sectiune speciala canci penetrare. Asa ca nu film, nu actor si a apus pana si vremea masturbarii tot asteptand:(. Nu vezi ca nici initiatorul topicului nu ma ia in serios? Chiar sunt suparat!
Imi amintesc ca m-am oferit si moderator la sectiunea asta. Cred ca m-as fi descurcat de minune. Nu aprobam nici un post pana nu faceam test de candida pana nu stiam perioada etc etc ar fi fost numai topice clean :) Nu puneam centimetri in plus acolo unde nu erau, ar fi fost super corect totul! Aveam in minte si ordonarea pe subforumuri, mai hard: pup in parc, soft: oral, anal, vaginal si penetrat cu sfarcul in anus etc....dar ...
Nu cred ca avem ce face, avem admin insurat :))

Ei vax.. prea elaborat raspunsul pentru o simpla penetrare cu preview in socializare.
Dar imaginatia e de admirat. Chiar si in vis. ;)
Rami
User Junior+
User Junior+

Mesajde mirely » 19 Sep 2012, 07:21

aaresis scrie:Ma gandesc ca ar fi buna ideea sa infiintam o pagina de socializare pentru modelele M si F care lucreaza in acest job..

aaresis nu sunt de acord cu nimic din ce ai scris. O sa-ti dau exemple si le dezvolt, ca sa pricepi.

Viata reala este REALA si acest job nu e potrivit chiar pentru oricine . Daca nu stii sa faci diferenta dintre viata reala si cea virtuala e problema ta. Si se pare ca ai o mare problema. Cei care muncesc in acest domeniu incearca sa-si faca viata reala cat mai frumoasa si mai comfortabila..nu sa o distruga.

Nu pierdem din timpul nostru...il folosim pentru a obtine niste foloase materiale care din pacate sunt necesare vietii reale oricarui dintre noi.
Dar daca se ajunge la disperare..deja ai intrecut limita si nu-ti mai controlezi viata.

De ce ti-ai pierdut partenerul tau live??? Unde erai tu cand ea comunica cu acel tip din Anglia??? Nu ai simtit nimic...nu ai mirosit nimic??? Se pare ca experienta ta de viata si in special cu femeile lasa de dorit( si nu ma refer la cm cum spune WinXpFather).

La chestia asta ma mir ca nu ti-a spart cineva capul. Daca e cineva care sufera de blocaj mental ..e ca in vorba aceea:"Cine zice ala e". Probabil stii si tu ca sunt multi absolventi de facultate care lucreaza in domeniu, au prieteni , au familie, se comporta normal in societate si in nici un caz nu au vreun blocaj mental. Ai dat-o rau in bara cu chestia asta . Pacat de timpul irosit cu sotia ta..dar se pare ca stie de ce a plecat de langa tine.

In legatura cu comentariile rautacioase...era de asteptat sa le primesti la stilul in care ai pus problema in acest post.
Imi pare rau ca ai avut acest esec..pe viitor deschide ochii bine si fii foarte atent la multe detalii care poate ti se par nesemnificative.
mirely
User Activ
User Activ

Mesajde aaresis » 19 Sep 2012, 08:00

Apreciez punctul tau de vedere.. dar daca tu nu ai astfel de probleme.. sau nu ai avut ..asta este doar problema ta..
Poate ca tu esti un om organizat care stie cum sa isi rezolve problemele inainte sa apara..
Dar nu uita...tu acum vorbesti doar din perspectiva ta..
Incearca sa vezi situatia in ansamblu..
Iti garantez ca sunt multi performeri care trec sau au trecut prin aceste probleme..si daca eu m-am gandit ca putina socializare nu strica....cu ce te deranjeaza asta pe tine..
Eu mi-am expus punctul de vedere.. nu esti obligata sa mi-l impartasesti..
Fiecare om este unic.. cu probleme, calitati sau defecte..
aaresis
User Junior
User Junior

Mesajde mirely » 19 Sep 2012, 10:42

aaresis scrie:Apreciez punctul tau de vedere.. dar daca tu nu ai astfel de probleme.. sau nu ai avut ..asta este doar problema ta..
Poate ca tu esti un om organizat care stie cum sa isi rezolve problemele inainte sa apara..
Dar nu uita...tu acum vorbesti doar din perspectiva ta..
Incearca sa vezi situatia in ansamblu..
Iti garantez ca sunt multi performeri care trec sau au trecut prin aceste probleme..si daca eu m-am gandit ca putina socializare nu strica....cu ce te deranjeaza asta pe tine..
Eu mi-am expus punctul de vedere.. nu esti obligata sa mi-l impartasesti..
Fiecare om este unic.. cu probleme, calitati sau defecte..

aaresis ti-am citit PM-ul acum..eu nu spun ca tu nu ai dreptate si faptul ca ai trecut prin niste situatii sa zicem "stanjenitoare" mi-a amintit de ce mi s-a intamplat mie in urma cu 15 ani. Am fost fraierita, am fost mintita, de buna ce eram am fost luata de proasta. Deci cunosc problema in sine si indiferent ce mi s-ar intampla nu am sa mai repet greseala. Eu nu am absolut nimic cu tine, nu vreau sa te jignesc, sa te supar..dar in momentul in care ai spus ca e posibil sa avem un blocaj mental mi s-a parut un pic deplasat. Gandeste-te ca noi zi de zi avem de a face cu tot felul de "persoane" si trebuie sa ne mulam in functie de cerintele lor. Daca ar fi vorba de un blocaj mental nu ar exista un mulaj.

Despre pagina de socializare pe care doresti sa o faci..iti doresc mult succes.
mirely
User Activ
User Activ

Mesajde WinXPfather » 23 Sep 2012, 00:52

aaresis, eu am intrat aproape zilnic pe forum si tot asteptam un anunt concret. Ori esti timidut ori deja ti-ai gasit-o pe mirely. Iti spun eu trebuie sa incepem cu anunturi concrete. Cu siguranta adminul ne va muta la diverse dar macar ne atingem scopul. E el mai dur asa dar ne va intelege ca avem nevoie de ceva fierbinte.

Aici e aglomerare de caprite ude nu avem cum da gres. Daca facem un anunt tare sigur prindem macar un oral.

Uite..eu cand am facut acum cativa ani demersul eram ff suparat. Sotia fugise cu un negru si amanta cu un chinez cu un stand in Dragon. Aproape in acelasi timp. Aproape intelesesem sotia ca plecase cu negru ca avea mare banii, dar ce drac sa caute nenorocita aialalta cu chinez, ca ce naiba, asiaticii nu au lung banii... Asa bulversat eram. Si mi-am zis sa mai incerc.

Eu stiu totul despre femei, in afara de unul singur, cum sa le fac sa stea. Fac tot ce trebuie, bataie la timp, le iau banii sa nu le incurce, le interzic socializarea, le plimb...cu vorba, ma fac ca le ascult cand turuie, le scot steriletul si le leg trompele, sharuiesc in cuplu candidoze si blenoragii, tot ce trebuie, dar tot fug... Ma rog eu tot caut sa mai incerc.

Revenind, cred ca ar trebui transformat topicul asta in anunturi. Venim toti si toate in calduri si ne depunem icrele aici. Punem anunturile si vedem care si cum. Anunturile sa fie clare si la obiect. Voi incepe eu ca sa sparg gheata.

Vreau sa pun capra!

PS: Numai sex feminin, rog barbatii, TS, TV, TVR, OTV sa se abtina!
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde mirely » 23 Sep 2012, 01:39

WinXPfather scrie:aaresis, eu am intrat aproape zilnic pe forum si tot asteptam un anunt concret. Ori esti timidut ori deja ti-ai gasit-o pe mirely. Iti spun eu trebuie sa incepem cu anunturi concrete. Cu siguranta adminul ne va muta la diverse dar macar ne atingem scopul. E el mai dur asa dar ne va intelege ca avem nevoie de ceva fierbinte.

Aici e aglomerare de caprite ude nu avem cum da gres. Daca facem un anunt tare sigur prindem macar un oral.

Uite..eu cand am facut acum cativa ani demersul eram ff suparat. Sotia fugise cu un negru si amanta cu un chinez cu un stand in Dragon. Aproape in acelasi timp. Aproape intelesesem sotia ca plecase cu negru ca avea mare banii, dar ce drac sa caute nenorocita aialalta cu chinez, ca ce naiba, asiaticii nu au lung banii... Asa bulversat eram. Si mi-am zis sa mai incerc.

Eu stiu totul despre femei, in afara de unul singur, cum sa le fac sa stea. Fac tot ce trebuie, bataie la timp, le iau banii sa nu le incurce, le interzic socializarea, le plimb...cu vorba, ma fac ca le ascult cand turuie, le scot steriletul si le leg trompele, sharuiesc in cuplu candidoze si blenoragii, tot ce trebuie, dar tot fug... Ma rog eu tot caut sa mai incerc.

Revenind, cred ca ar trebui transformat topicul asta in anunturi. Venim toti si toate in calduri si ne depunem icrele aici. Punem anunturile si vedem care si cum. Anunturile sa fie clare si la obiect. Voi incepe eu ca sa sparg gheata.

Vreau sa pun capra!

PS: Numai sex feminin, rog barbatii, TS, TV, TVR, OTV sa se abtina!

WinXPfather sunt incantata ca inca m-ar mai "gasi" cineva . Dar spre surprinderea mea morcovii de 37 ani nu ma tenteaza in momentul in care sunt indragostiti de fosta sotie. Am morcovul meu care imi asigura necesitatile. Cat despre aaresis este un barbat care inca isi iubeste fosta sotie si nu a dat anunt pentru a-si gasi vreo gagica.WinXPfather bafta la "caprite" :wink:
mirely
User Activ
User Activ

Mesajde WinXPfather » 23 Sep 2012, 01:55

Pai mirely tu ajuti la ingroparea omului, sotia ia fugit si tu ii tradezi increderea devoaland ce ti-a impartasit pe pm. Tz tz tz :)

Totusi eu vad ca vrea socializare, chiar el o spune intr-o enumeratie care se termina cu etc... etc care inseamna etc :). Adica ceva de genul: relatie de scurta durata, relatie de lunga (peste 8 inch) durata, relatie sexuala si casatorie.

Apoi...iubirea e relativa..sau ma rog perceptia asupra ei...
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde vdt85 » 23 Sep 2012, 02:32

domnule winX, dumneata nu este sanatos la cap... nu ma intelege gresit, o spun cu tot respectul :)) ma stric de ras la fiecare postare a ta :))) :)) :))
vdt85
User Activ
User Activ

Mesajde fetish » 23 Sep 2012, 17:45

Vdt io nici nu mai citesc ce scrie Win , ca nah de atat ras ma fac cat Casa Poporului :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde alyce_18 » 24 Sep 2012, 09:02

in sfarsit ,din nou subiecte amuzante pe forumul asta ,deja devenise depresiv :))))))

BRAVo WIn !!! esti tare :)))
alyce_18
User Activ
User Activ

Următorul

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj