Pagina de socializare pentru modelele

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde fetish » 23 Sep 2012, 17:45

Vdt io nici nu mai citesc ce scrie Win , ca nah de atat ras ma fac cat Casa Poporului :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde alyce_18 » 24 Sep 2012, 09:02

in sfarsit ,din nou subiecte amuzante pe forumul asta ,deja devenise depresiv :))))))

BRAVo WIn !!! esti tare :)))
alyce_18
User Activ
User Activ

Mesajde WinXPfather » 25 Sep 2012, 19:59

Voi radeti si unii din noi traiesc adevarate drame. Ferice de voi. Numai serioasa nu mai e aceasta pagina de socializare. Sper sa o aducem pe drumul cel bun.

Traiesc un alt soc. M-a parasit si partenera cu care lucram la cuplu pe siteuri, asa ca ma vad nevoit sa dau alt anunt.

Caut partenera pentru a lucra la cuplu. Dupa 3 zile de probe ne vom da seama de compatibilitati. Mimez foarte bine erectia, siteuri neaccesibile din Romania, laptop i3, fibra optica direct din Videle. Obiectiv imediat e de a completa banii pentru logan ca vine iarna, pe termen lung deschiderea unui cont de economii la Raiffeisen pentru ziua cand ma va lovi andropauza.

Astept CV-uri. Experineta, cate cupluri anterioare formate etc etc. Exclus virginelor, e job serios, deci necesara experienta anterioara. Anal optional, oral obligatoriu.

PS: Ilegal, fara a plati vreo taxa, fara carte de munca. Scuze celor ce se vor simti ofensati de acest lucru, dar le las lor onoarea de a plati datoriile Oltchim (de ex.)...
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde IsaGlamChat » 26 Sep 2012, 02:43

WinXPfather scrie:Voi radeti si unii din noi traiesc adevarate drame. Ferice de voi. Numai serioasa nu mai e aceasta pagina de socializare. Sper sa o aducem pe drumul cel bun.

Traiesc un alt soc. M-a parasit si partenera cu care lucram la cuplu pe siteuri, asa ca ma vad nevoit sa dau alt anunt.

Caut partenera pentru a lucra la cuplu. Dupa 3 zile de probe ne vom da seama de compatibilitati. Mimez foarte bine erectia, siteuri neaccesibile din Romania, laptop i3, fibra optica direct din Videle. Obiectiv imediat e de a completa banii pentru logan ca vine iarna, pe termen lung deschiderea unui cont de economii la Raiffeisen pentru ziua cand ma va lovi andropauza.

Astept CV-uri. Experineta, cate cupluri anterioare formate etc etc. Exclus virginelor, e job serios, deci necesara experienta anterioara. Anal optional, oral obligatoriu.

PS: Ilegal, fara a plati vreo taxa, fara carte de munca. Scuze celor ce se vor simti ofensati de acest lucru, dar le las lor onoarea de a plati datoriile Oltchim (de ex.)...

Este cel mai interesant post din ultimii ani ai forumului ,sa nu-l lasam sa moara,dragi colegi sa-l ajutam pe Winx sa-si caute jumatatea( dai procent ,da?),va asigur ca este un om onest si plin de compasiune,cinstit si bun la suflet ca painea calda,mereu gata sa ajute sufletele ratacite,nevinovate si neprihanite din domeniu si pe cele care au nevoie zilnic de ceva cald ( un ceai perversilor sa nu va ganditi la altceva):lol: :lol: :lol:
P.S.L-ai speriat pe initiator si acum nu mai posteaza ,rauleeeeeee :evil: :evil:
P.S.2 Daca nu gasesti nimic poate incercam pe sitele ala? :lol: :lol: :lol: :lol:
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde GlamourFoto » 30 Sep 2012, 22:49

Ar trebui continuat acest proiect nu de alta dar nu vrem ca acesta discutie sa dispara din peisaj

Ai avut ceva noroc Winxp cu anuntul? nu de alta dar mai nou cunosc multe persoane dornice de socializare si le-ar prinde bine un feedback
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde WinXPfather » 08 Oct 2012, 14:35

Draga @GF merge :) nu cum ar fi trebuit dar misca, nu e zero. Am primit cateva CV-uri, destul de putine, mai toate vroiau carte de munca. Asa ca voi incerca sa mai detailez. Caut lucratoare la penis la negru. Funny a fost ca am primit o cerere de lucru la cuplu lesbi, modeala ce a trimis CV-ul credea ca sunt fata, deh, asa e in lumea virtuala nu mai stii care si cum. De asta am specificat mai sus ca sunt baietel.

Acum sunt in teste, de 2 zile, cu unul din modele dar imi mai pierd erectia din cauza nepotrivirii feromoniale. Dupa ce penetrez de 3-4 ori imi moare inauntru ca incepe sa miroase a pastrav facut la cuptor pe pat de sare. Am dat cu listerine si parca e mai bine.

Voi continua sa caut socializare si astept in continuare CV-uri sa dam probe. Am uitat sa specific as-ul ce-l detin. Lista de membri stransi impreuna cu fosta partenera ce a fugit (nenorocita) e la mine. Asa ca nu avem cum soma nici in perioada de proba.

Va pupa gagiul!
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj