Oferta modele Bucuresti

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.

Mesajde tomaadrian » 18 Mai 2016, 21:12

Ofer pentru doua modele din Bucuresti posibilitatea de a lucra de la domiciliu cu multiple avantaje spre deosebire de un studio.
Mai exact, pun la dispozitia a doua modele urmatoarele :

- Calculator performant creat special pentru videochat (Intel I7 4770k), monitor mare led (22,24");
- Camera video Full HD cu sistem PTZ pentru transmisie HD;
- Sistem de lumini Led special pentru videochat;
- Sesiuni foto+video profesionale si editare de calitate a materialelor pentru continut de inalta calitate, folositor atat pentru profil, cat si pentru castiguri offline.
- Promovare intensiva pentru maximizarea veniturilor.

Ofer comision de 70% , cu posibilitatea de a creste la 75% peste anumite praguri, si plata castigurilor in maxim 5 zile de la incheierea perioadei, inclusiv pe LiveJasmin.
In privinta continutului foto+video, acesta se reinoieste lunar, fara nici un cost din partea modelului, si va fi folosit exclusiv pentru profiluri si site personal.

Cerinte:
- Cunostinte solide de limba engleza;
- Experienta (tinand cont ca se va lucra la domiciliu, va fi necesara respectarea unui program stabil);
- Seriozitate si o atitudine pozitiva tot timpul;
- Conexiune la internet.

Anuntul este valabil pentru cel mult doua modele din Bucuresti care au disponibilitate de a lucra de la domiciliu.

Pentru alte intrebari va stau la dispozitie la
Telefon: 0758.050.815
Email: tomaadrian2009@yahoo.com
tomaadrian

Mesajde IsaGlamChat » 18 Mai 2016, 21:44

In afara de comision care cel mai probabil este ilegal,care sunt restul de ''multiple avantaje'' fata de alte studiouri?

Te intreb de curiozitate si sa nu-mi spui promovare ca este fumata demult,toata lumea ofera promovare dar astia ai dracu de la sites au doar cate 5-10 locuri in topuri:))

Un alt sfat si nu-l lua ca pe o rautate,forumul este locul cel mai prost de a recruta,aici deja ori vin cu temele facute ori si le fac din mers iar tu in cele 10 posturi scrise nu prea ai dat dovada nici de prea mari cunostinte de videochat si nici de dorinta de a ajuta(vezi topicul despre moderatorii care scriu modelelor) :wink:

Bafta acolo!
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde tomaadrian » 18 Mai 2016, 22:08

Buna Iza.
In primul rand, te stimez foarte mult ca trainer si owner.
In al doilea rand, nu stiam ca trebuie sa deschid un topic in care sa imi descriu cunostintele in IT si videochat. Dar daca va fi cazul, o voi face. 8 ani ca owner vor construi un topic luuung totusi.
Goodluck !
tomaadrian

Mesajde IsaGlamChat » 18 Mai 2016, 22:17

tomaadrian scrie:Buna Iza.
In primul rand, te stimez foarte mult ca trainer si owner.
In al doilea rand, nu stiam ca trebuie sa deschid un topic in care sa imi descriu cunostintele in IT si videochat. Dar daca va fi cazul, o voi face. 8 ani ca owner vor construi un topic luuung totusi.
Goodluck !

Nu pe mine m-ar ajuta asta,pe tine:)Lumea vede in general ce am vazut si eu,cineva care a scris 10 posturi ca sa poata pune un anunt,aici pe forum suntem niste nickname-uri,unii mai celebri,altii mai putin si mai sunt si categoria ''vin sa agat galuste proaste'',problema este ca galustile se intorc si reclama sau se desteapta si nu mai pun botul.Un mic CV in industrie te-ar ajuta pe tine la recrutare altfel anuntul va ramane doar un anunt.Plus ca sunt oameni in industrie de 10 ani cu CV-ul rezultatelor mai gol decat visteria tarii.

Acum tu stii mai bine ce si cum,eu doar am vrut sa-ti dau un sfat de care te vei convinge si singur.

Bafta acolo!
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Oferte - Cereri de munca si Colaborari

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj