Ofer solutie de management Videochat

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.

Mesajde StudioManager » 22 Sep 2015, 16:31

Buna ziua,
Echipa studiomanager.ro va pune la dispozitie o solutie completa pentru administratori si performeri, pe care o puteti testa gratuit timp de 2 luni.

Ce e StudioManager ?
Este o aplicatie web ce permite administrarea eficienta a activitatii studiourilor dumneavoastra.

Ce inseamna asta?
Cu alte cuvinte aplicatia StudioManager va ofera o imagine completa a activitatii din cadrul studioului dumneavoastra atat din punctul de vedere al performerilor dar si al administratorilor:
performerii isi pot face rezervare a urelor viitoare si isi pot modifica planificarile existente
performerii pot vedea in timp real cat timp au stat online
performerii isi pot salva incasarile la zi si vedea totalul incasarilor curente
performerii pot contacta administratorii prin intermediul aplicatiei
In acelasi timp:
administratorii pot vedea si face management al tuturor turelor
administratorii pot vedea in timp real statisticile performerilor
administratorii au acces la o suita de rapoarte care reflecta activitatea studioului
administratorii pot contacta performerii prin intermediul aplicatiei, pot afisa mesaje cu importanta majora sau comunica noutati catre studiouri

Monitorizarea activitatii

Program ture, pontaj, performante

Administratorii pot vizualiza in timp real situatia programarilor, a turelor si a activitatii performerilor. Performerii pot folosi aplicatia pentru a-si face programarile si consulta situatia turelor.
Se poate opta atat pentru editia gazduita pe serverle noastre, cat si pentru editia independenta instalata pe serverele proprii. Ambele variante va garanteaza securitatea totala a datelor.

Administrare eficienta

Se pot administra unul sau mai multe studiouri prin intermediul unui singur cont. Fiecare studio are propriile resurse si utilizatori, precum si un set de reguli de functionare.

Activitatea fiecarui studio si performer poate fi analizata cu ajutorul diferitelor rapoarte si statistici generate de aplicatie.

Transparenta activitatii

Gradul de ocupare al fiecarui studio poate fi vizulizat pentru fiecare zi in parte. Statistici precum resurse blocate, ture ocupate, total ture ajuta la formarea unei vederi de ansamblu asupra activitatii.

Utilizatorii au acces in timp real la situatia rezervarilor pe ture si camere, precum si posibilitatea de a face modificari conform regulilor definite de administrator.

Numar de contact: 0754701039
Adresa de mail: office@studiomanager.ro
Site: http://www.studiomanager.ro
StudioManager

Mesajde Studio20 » 27 Sep 2015, 20:38

V-am trimis un mail acum un an si am cerut un demo ... :)
Studio20
VETERAN
VETERAN

Mesajde StudioManager » 28 Oct 2015, 12:00

Studio20 scrie:V-am trimis un mail acum un an si am cerut un demo ... :)

Buna ziua,
ne cerem scuze , insa abia acum am vazut comentariul de pe forumu, paina acum s-a lucrat la modernizarea aplicatiei si din acest motiv nu am adaugat clienti noi. Acum santem gata sa va ajutam cu administrarea studioului dumneavoastra , daca mai santeti interesat in a folosi studiomanager.ro va rog sa ma sunati pe numarul 0754701039 pentru a va crea un cont demo.

Cu stima,
Dorin , echipa Studiomanager.ro
StudioManager

Mesajde SUN Models » 19 Apr 2016, 14:36

Invii acest topic pentru a intreba daca sunteti dispusi sa imi oferiti numele unor clienti pe care ii aveti pentru a putea cere niste referinte.

Si daca lucreaza cineva cu ei care vede acest post, va rog sa imi dati o parere privitor la colaborare. Inclusiv studiouri care au mai lucrat si, din diverse motive, au intrerupt colaborarea.
SUN Models

Înapoi la Oferte - Cereri de munca si Colaborari

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj