Am observat ca traficul este extrem de slab

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Michelle123 » 23 Mar 2012, 05:07

Buna tuturor.In ultimele 2 zile am observat ca traficul este extrem de slab.Mentionez ca stau pe cc,imlive cams si jas...La voi cum merge?Pentru ca mie una mi se pare jalnic...am tot schimbat orele si degeaba...
Michelle123
User Junior
User Junior

Mesajde mireya_sb » 24 Mar 2012, 05:21

De azi parca si-a mai revenit, dar ultimele zile....dezastru..... cate 3-4 membrii si aia saraci :)) eu doar de jas.. vb .
mireya_sb
User Junior+
User Junior+

Mesajde blondytoy » 24 Mar 2012, 20:22

pe cams traficul l-am simtit slab la inceputul lui ianuarie, de atunci si pana acum e full.poate ai probleme cu video-feed-ul, ca pe cams stiu sigur ca fac figuri membri daca nu te vad bine.cel putin asa am constat la mine.depinde si de ranking...si poate si stropul de noroc.dar ca sa faci o comparatie, la mine traficul e imens.iti doresc mult succes
blondytoy
User Activ
User Activ

Mesajde Michelle123 » 25 Mar 2012, 12:22

Multumesc mult...Da pe cams e in fucntie de rating clar...Sambata a fost mai mult decat foarte bine
multumesc inca odata.sper sa isi revina de tot
Michelle123
User Junior
User Junior

Mesajde Humbert » 26 Mar 2012, 13:58

Imlive merge bine-cel putin pt. mine,care intr-o saptamana am lucrat doar week-endul.Dar eu tin legatura cu regulars constant-in week-end in schimb am avut ff. multi membri noi.Eu nu accept beggarsi in room-sunt ori pe ignore or ii banez.La fel si cu tacutii-nu ai ce vb cu mine,hai pa,la mine in room nu e sala de asteptare din gara.Am avut in schimb gramada de membrii noi,nu m-am plictisit ...In ianuarie o fost pt mine slab-din februarie si-a revenit deja.
Humbert
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj