Numar mic de guesti la softul JasminCAM

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde aidaandra » 17 Apr 2014, 01:52

am spus 8 ore minim....si da tot ce mi-a spus sadeyes am facut..si tot ce e aici....lucrez de ceva timp si pana acum nu am patit asta...am intrebat Star...la support acum si mi-a spus k am 30 fps...chiar nu imi dau seama ce am ?? :))) offff imi vine sa o iau la fuga rau de tot :))))
aidaandra

Mesajde karinabb » 03 Mai 2014, 01:04

Buna, am si eu o intrebare: e normal ca intr o seara sa am 500 - 600 guesti ia si 20 30 membrii iar seara urmatoare maxim 10 guesti??? mentionez ca sunt noua pe lj si nu folosesc spliter , nici alt site , nimic.e normal? sunt ft dezamagita :( adica nu arat rau.. si am inteles ca vechimea se promoveaza , dar ce i cu scaderea asta brusca?
karinabb

Mesajde costin_yo » 05 Mai 2014, 07:22

La inceput daca esti model nou te promoveaza la maxim pe un pret mai mic/minut. Atunci intra toata lumea pe tine sa te cunoasca si esti pe primele pagini. Dupa care expira aceasta promovare si intri in "normal". Iar pentru a ajunge la acel stadiu trebuie multa multa munca.
costin_yo

Mesajde aidaandra » 08 Mai 2014, 01:57

stai linistita...asa e de la un timp...nimic bun oricum...sucks! nu va face nimeni nimic pentru tine! livejasmin= zeroooooooooo
aidaandra

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj