Nou pe imlive si nu am habar cu ce sa mananca!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde flavyusik » 15 Dec 2012, 21:32

salut ..sunt noua pe i`m live si habar nu am despre acest site ..cine ma poate ajuta cu cat mai mule detalii si sfaturi despre ?am vazut ca e au free video chat ,free text si mai multe optiuni care chiar nush care si ce rol au ...???toate sfaturile sunt bn venite ..multumesc
flavyusik
User Junior
User Junior

Mesajde SWEETANGEL2000 » 16 Dec 2012, 14:59

Hello !Acum k ori ce site o sa il descoperi in timp ,dar da au free live chat ,unde din cate stiu ca si model nou,trebuie sa stai 120 ,nu stiu exact care e faza kpe vremea mea nu te obliga sa stai,dar in principiu in free life chat ,stai ,membri au posibilitatea sa te vada si pe urma sa intre in privat chat!Free text chat ,membru nu te vad ,doar poti sa vb cu ei ,daca stai in free chat ,poti sa convertesti guesti in membri platitori si sa iei procent de 100%,asta doar dupa ce convertesti 3 ,si vei lua initial 30%,membri vor fi verificati,iar apoi diferenta de 70% o vei primi k bonus a 2 zi!
F important sa ai poze in galerie ,in timul unui privat ai posibilitatea sa iti inregistrezi din sesiune ,k apoi sa o editezi in recorded life sesion ,membri vor putea sa se uite la aceste video si tu vei lua ceva banuti !Activeaza-ti discount club ,din nou ei vor platii 11.20 $ si vor beneficia pe urma de un discount in functie de rangul care il au ,silver,gold sau vip !atentie insa ei mai primesc si vouchere din partea imlive pe care le pot folosii pt a intra in discount clubul tau ,dar tu nu vei mai lua cei 11.20 $!
ai mailing list,membri te aauga k si favorita si pe urma le poti trimite mesaje,ai guest files unde iti poti vedea toti membri ce au avut pvt cu tine si le poti trm mesaje !
Happy Hour -poti sa faci acest show pe 10$ o ora ,daca ai pe ziua respectiva 20 $ deja ,o modalitatea buna de a te expune ,atentie insa sa nu iei rating prost !Ideal sa stai in 5 stele la rating!
Acum nu stiu cat te ajuta ce ti-am scris eu aici ,dar e greu sa iti descrie cibneva un site asa cap coada!Cred insa k daca mai rasfoiestu situl vei mai gasii info referitoare la iml !
Te pup si bafta !
SWEETANGEL2000
User Activ
User Activ

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj