Nominalizari romanesti la premiile Ynot

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde WinXPfather » 20 Aug 2014, 11:15

Sunt nominalizate pentru premile Ynot la categoria Best Emerging Live Cam Studio si 3 studiouri din Romania si anume: Happy Studio, WOW Studio si Charm Studio.

Se poate vota zilnic pana pe data de 12.09.2014 si gala va avea loc pe data de 23.09.2014. Pentru a putea vota trebuie sa va faceti cont pe www.ynotawards.com. Faceti ca nominalizarile RO sa devina si castigatoare votand.

Bafta nominalizatilor, felicitari castigatorului!

PS: Fara a ma gandi la influentarea votului... Markus (WOW) mai lasa si pe astia mai tineri asa ca Dragos (Charm) sa mai castige cate un premiu. ;)
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde theselby » 23 Aug 2014, 10:18

Congrats celor nominalizati! Va tin pumnii :)
theselby
User Avansat
User Avansat

Mesajde theselby » 26 Aug 2014, 11:28

voted :) hai orgoliosilor, votati si voi imaginea Romaniei acolo!
theselby
User Avansat
User Avansat

Mesajde MARKUS » 03 Sep 2014, 01:34

WinXPfather scrie:Sunt nominalizate pentru premile Ynot la categoria Best Emerging Live Cam Studio si 3 studiouri din Romania si anume: Happy Studio, WOW Studio si Charm Studio.

Se poate vota zilnic pana pe data de 12.09.2014 si gala va avea loc pe data de 23.09.2014. Pentru a putea vota trebuie sa va faceti cont pe http://www.ynotawards.com. Faceti ca nominalizarile RO sa devina si castigatoare votand.

Bafta nominalizatilor, felicitari castigatorului!

PS: Fara a ma gandi la influentarea votului... Markus (WOW) mai lasa si pe astia mai tineri asa ca Dragos (Charm) sa mai castige cate un premiu. ;)

Dap, suntem fericiti sa observam ca avem doua studiouri nominalizate pentru YNOT AWARDS !
Marius, eu pe Dragos il stimez mult prim prisma rezultatelor lui, raportate la experienta pe care o are in acest domeniul. Sunt convins ca intr-o zi va ajunge sa dobandeasca si el un asemenea premiul ( poate chiar in toamna la Praga) . Insa cred ca ar fi mult mai satisfacut sa obtina acest premiul prin prisma rezultatului muncii sale si nu prin a-i face eu loc.
Dar asa cum am spus atunci cand am castigat GFY AWARDS e bine ca am reusit sa deschidem o poarta, e bine ca am creat precedent, astfel acum observam ca si alte gale au inceput sa nominalizeze studiourile.
Cea mai mare satisfactie a mea ar fi sa pastram aceste premii la noi in tara pentru mult timp de acum inainte .

Multa bafta Dragos si felicitari
MARKUS
User Activ
User Activ

Mesajde WinXPfather » 03 Sep 2014, 09:22

Era desigur o gluma din partea-mi. Chestia e ca nu prea si-a dat mai nimeni interesul sa dea un vot din RO. Pe viitor poate..
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde IsaGlamChat » 03 Sep 2014, 14:12

Marius tu vrei sa dea romanii voturi altui roman?Pai de ce ar face asta cand ei te duci si ii inveti videochat,te expui in fel si chip si ei stau si-ti dau teroare modelelor din studio,le cauta,le hartuiesc,le spun fel de fel de cacaturi and so on.De ce ar da voturi altuia?
Suntem o natie de rahat,niste retarzi si dobitoci,pacat ca industria asta are si oameni capabili si cinstiti care in curand nu se vor mai vedea de scursurile care fac numai rau. :evil: :evil:
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde BrattyPrincess » 06 Sep 2014, 00:22

Sunt mândră de invitația de a fi co-host al celei de-a 4-a ediții Ynot Awards, o ediție cu record atât de participanți cât și de votanți, capacitatea locatiei fiind rezervată în proporție de 90%, iar numărul celor înregistrați pentru a vota depășește 1000. Sunt în același timp foarte mândră de nominalizările studiourilor românești carora le doresc mult succes!
Consider că putem prin pași mici și siguri să demonstrăm că suntem cei mai buni în acest domeniu.

http://www.ynot.com/content/120005-ynot ... event.html

Ceremonia va avea loc în cardul The European Summit Praga, pe 23 septembrie.

See you there!

Imagine
BrattyPrincess
User Activ
User Activ

Mesajde Jobs4Adults » 07 Sep 2014, 17:50

Salut.

Am votat! :) Dureaza un pic pana te inscrii, pana te aproba, dar merita sa ne sustinem colegii!

Si ca tot suntem la o sectiune de premii in videochat, recomand modelelor premiile Miss Free Ones, sectiunea Webcam Girls:

http://miss.freeones.com/
http://miss.freeones.com/toplist.html/?contest=18

La prima vedere nu prea am vazut romance pe acolo, dar cu siguranta in curand vom vedea!

Felicitari nominalizatilor romani si...VA TINEM PUMNII!!!
Jobs4Adults
User Junior
User Junior

Mesajde BrattyPrincess » 07 Sep 2014, 19:31

Jobs4Adults scrie:Si ca tot suntem la o sectiune de premii in videochat, recomand modelelor premiile Miss Free Ones, sectiunea Webcam Girls:

http://miss.freeones.com/
http://miss.freeones.com/toplist.html/?contest=18

La prima vedere nu prea am vazut romance pe acolo, dar cu siguranta in curand vom vedea!

Felicitari nominalizatilor romani si...VA TINEM PUMNII!!!

Înscrierile pentru Miss FreeOnes s-au închis pe 1 septembrie. Acum are loc prima rundă de voturi. ;)
BrattyPrincess
User Activ
User Activ

Mesajde WinXPfather » 23 Sep 2014, 20:57

Si castigatorul esteeee.... WOW Studio!

Felicitari Markus!
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde CharmStudios » 24 Sep 2014, 00:13

Felicitări staff-ului studioului! Țineți premiul în România :)
CharmStudios

Mesajde IsaGlamChat » 24 Sep 2014, 04:32

Felicitari nominalizatilor si mai ales castigatorului.
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde theselby » 24 Sep 2014, 15:35

WinXPfather scrie:Si castigatorul esteeee.... WOW Studio!

Felicitari Markus!

Well Da, felicitari lui Markus si echipei lui, au facut intr-adevar ceva acolo la care multi din noi doar visam. Si nu ma refer doar la amenajarile din studio aici.

Succes si altora!
theselby
User Avansat
User Avansat

Mesajde MARKUS » 08 Oct 2014, 02:34

Multumim tuturor celor care ne-au sustinut si ne-au votat !
Suntem bucurosi si mandrii pentru aceasta realizare, suntm bucurosi ca e a doua oara cand premiul merege la studioul nostru si suntem bucurosi ca premiul ramane in Romania.
Multumim mult pentru aprecieri si sustinere !
MARKUS
User Activ
User Activ

Mesajde Nephillim » 14 Oct 2014, 19:01

Felicitari pentru nominalizari si castig. Nu exista Manager General de studio care se poate mandrii cu 2 dintre studiouri nominalizate si unul castigator.
Nephillim

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj