Noi afaceri studio urmărește parteneriat (Seeking partners)

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.

Mesajde International » 05 Ian 2013, 10:51

Bună, eu sunt cu sediul în Londra, Marea Britanie și speranța de a deschide un mic studio din România în curând. Există, de asemenea, posibilitatea de a deschide un studio aici, la Londra, de asemenea, în cazul în care se consideră că este o investiție bună

(my best efforts with google translate, sorry!).

Basically, I am based in UK (London) and I am seeking a partner(s) to open a small studio in Romania, with possibility of course for expansion. I am also interested in talking with those who may be interested in opening studios in other locations throughout Europe, including of course the U.K.

Hit me up on pm, or post any questions here,

Thanks & Happy New Year!
International

Mesajde Labrador » 05 Ian 2013, 17:07

Salut m-ar interesa sa deschid un studio in bucuresti in parteneriat cu cineva.Nu dispun de bani dar am toate cunostintele necesara despre acest domeniu.Daca va intereseaza astept un mesaj de la dvs.Va multumesc!
Labrador

Mesajde International » 08 Ian 2013, 16:13

Labrador scrie:Salut m-ar interesa sa deschid un studio in bucuresti in parteneriat cu cineva.Nu dispun de bani dar am toate cunostintele necesara despre acest domeniu.Daca va intereseaza astept un mesaj de la dvs.Va multumesc!

Do you want to maybe PM me your skype or messenger details and we can talk?
International

Mesajde International » 02 Sep 2013, 20:12

Still seeking partnerships, anyone interested or want to know more feel free to get in touch.
International

Mesajde nadejda » 21 Noi 2013, 00:02

International scrie:Bună, eu sunt cu sediul în Londra, Marea Britanie și speranța de a deschide un mic studio din România în curând. Există, de asemenea, posibilitatea de a deschide un studio aici, la Londra, de asemenea, în cazul în care se consideră că este o investiție bună

(my best efforts with google translate, sorry!).

Basically, I am based in UK (London) and I am seeking a partner(s) to open a small studio in Romania, with possibility of course for expansion. I am also interested in talking with those who may be interested in opening studios in other locations throughout Europe, including of course the U.K.

Hit me up on pm, or post any questions here,

Thanks & Happy New Year!

buna...
mai ai studio in londra?
eu locuies aici si sunt interesata sa lucrez in domeniu.
nadejda

Mesajde SmartTeamStd » 10 Ian 2014, 14:18

International scrie:Still seeking partnerships, anyone interested or want to know more feel free to get in touch.

Hello there.... have you started your studio in Romania? If not, let's talk about some ideas.
SmartTeamStd

Mesajde Tomi » 28 Ian 2014, 02:09

Hello,

Are you still interested in opening a studio in Romania?

If so please tell me in what city you have decided to start your business.

I am currently seeking a partner to open a small studio in Bucharest.
Tomi

Mesajde bgmedia » 20 Mar 2014, 12:28

International scrie:Still seeking partnerships, anyone interested or want to know more feel free to get in touch.

Did you find that partner? Or are you still looking for?
bgmedia

Mesajde justmesimple » 01 Mai 2014, 18:58

Are you still interested in opening a studio in Romania?

If so please let me know on my email justmesimpleboy@yahoo.com
justmesimple

Mesajde JamesKlark » 24 Mai 2014, 12:35

contacteaza-ma te rog, ma intereseaza o colaborare
JamesKlark

Mesajde WinXPfather » 24 Mai 2014, 13:16

Nu-l mai cautati pentru ca din pacate a avut un accident nautic. O vela i-a cauzat ceva fracturi si toti banii de investitie in studio ii foloseste pentru recuperare. Care e de lunga durata. Recuperare rapida!
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Oferte - Cereri de munca si Colaborari

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj