Am nevoie de un tehnic sau cineva care se pricepe

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Videochat2015 » 23 Noi 2016, 16:46

la update-uri, antivirusi etc.....si mai am o problema cu pan tilt bescor telecomanda accea , nu mai merge in directia sus. Chiar nu stiu la cine sa apelez iar calculatorul nu a mai fost verificat de un an de zile, daca ma poate ajuta cineva contra cost .
Videochat2015

Mesajde GlamourFoto » 23 Noi 2016, 21:00

Bună am sa fiu scurt pentru ca scriu de pe mobil,

Update.. Dacă ai win genuine cu licență nu e nevoie decat sa activezi auto update.
AntiVirus la fel... În anumite situații dacă utilizatorul este responsabil protecția gen antivirus poate sa fie una minima,

Telecomanda de la bescor ... Trebuie cumpărată alta ( am cumpărat câteva de a lungul timpului, din păcate am aruncat un bescor cu tot cu telecomanda acum ceva timp, telecomanda funcționa.

Nu este f scumpa, la f64 este 250 dar nu este pe stoc.
alternative: poți încerca la un electronist sa o repare dar vezi costurile.
Cumperi un sistem bescor sh de pe olx și te folosești de telecomanda.

Înainte sa lași pe oricine sa și bage mâinile în pc și sa aibă acces la informații sensibile e bine sa te informezi...

Spor acolo
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde Videochat2015 » 24 Noi 2016, 00:22

Multumesc frumos de raspuns, o sa incerc sa fac updatul singura...cat despre Bescor , s-a blocat chestia aia gri pe care sta camera ...scartaie cand dau sus si se blocheaza ..ma gandeam ca poate de la praf...nu stiu.
Videochat2015

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj