Am nevoie de ajutorul vostru urgent!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde goldpleasure » 05 Sep 2014, 03:41

Buna tuturor!Am vrut sa ma apuc de videochat,independent.Din informatiile stranse de pe net am inteles ca trebuie sa imi fac cont pe jasmin.com.Am facut cont ca model pe jasmin insa imi apare ca am facut cont studio.Cum imi pot schimba din cont studio in cont model?Nu vreau sa am probleme cu legea etc.Dupa ce imi schimb,cum se procedeaza cu impozitul pe profit?Din ce au scris unii pe aici,ar fi bine sa fac un card payoneer ca pe ala nu as avea probleme cu legea.Deci?
goldpleasure

Mesajde nudaunume » 05 Sep 2014, 10:06

Cand m-am inscris eu ,era master si performer. Eu nu inteleg de ce ai ales tu pentru studio? Incearca sa vorbesti cu suportul de la Jasmin sa faci alt cont sau poate il schimba ei, in orice caz poti contacta suportul sau poate e cineva pe aici care cunoaste :D

Legat de impozit pe profit ,te sfatuiesc sa citesti pe forum la "Legalitate" ,afli mai mult fiindca s-a tot discutat. In principiu ,daca banii iti intra pe cardul Payooner ,nu ti se opreste nici un impozit.
nudaunume
User Junior+
User Junior+

Mesajde alexiss » 05 Sep 2014, 10:48

A rula pe payoneer nu inseamna legalitate . Mai ales cand compania care te plateste este in Comunitatea Europeana . Jasmin , dar nu numai , este din UE .
alexiss
User Activ
User Activ

Mesajde goldpleasure » 05 Sep 2014, 10:52

Care e demersul de a fi legal?Sunt incepator si nu stiu.
goldpleasure

Mesajde goldpleasure » 05 Sep 2014, 13:20

Ca sa pot dormi bine noaptea,sa inteleg ca ar trebui sa fac un pfa sau un ii.Exista vreo alternativa?Cati din voi platesc impozit sau ceva din ceea ce incaseaza?
goldpleasure

Mesajde sweetgirl » 05 Sep 2014, 21:58

platesti impozit pe pussy si pe dildo. mergi la finanate si spui ca vrei sa achiti taxe pe pussy?cum se numeste chestia asta ca vari dildo in pussy si esti platita ???,simplu cu legea clara in mana
sweetgirl
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj