AM NEVOIE DE AJUTOR PT CUMPARAEREA UNEI CAMERA VIDEO

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde everest_4u » 01 Apr 2007, 16:48

mare atentie unde o amplaseszi insa ...daca este prea aproape ex un metru de tine te va prezenta mult prea aproape acest model...eu a trebuit sa cumpar si o noua lentila pt modelul respectiv (costa vereo 20 euro)pt a avea un cadru cit mai larg...dar asta pt ca tin camera ampasata pe birou iar distanta intere birou si model este sub 1 m 50.
everest_4u
User Junior+
User Junior+

Mesajde Cocinella » 03 Apr 2007, 07:26

everest_4u scrie:mare atentie unde o amplaseszi insa ...daca este prea aproape ex un metru de tine te va prezenta mult prea aproape acest model...eu a trebuit sa cumpar si o noua lentila pt modelul respectiv (costa vereo 20 euro)pt a avea un cadru cit mai larg...dar asta pt ca tin camera ampasata pe birou iar distanta intere birou si model este sub 1 m 50.

Everest multumesc! :D ...SAd mi-a dat niste info despre camera pe care deja o am si as vrea sa ma mai joc putin cu setarile,pana reusesc sa o readuc la imaginea dorita(panasonic NV GS 180)...despre Sony Hc24 e deja pe drum :wink: si am cumparat-o numai ptr faptul ca sunt foarte curioasa sa vad si eu ce minune de imagine are...

P.S! SAD inca o data iti multumesc! :P
Cocinella
User Junior
User Junior

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj