neone

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente

Mesajde mario21 » 04 Mar 2007, 13:58

Exista vreun magazin online de unde se pot cumpara neone?
vreau sa imi aranjez luminile, m-am hotarat sa urmez schema postata de sad^^eyes, dar nu lociesc in Bucursti, si am tot incercat sa gasesc pe net neoane online si nimic
poate stie cineva
aceatsa schema vreu sa o urmez
http://www.adultvideochat.ro/forum_ro/i ... p_1024.jpg
Multumesc anticipat!
mario21
User Junior+
User Junior+

Mesajde gica_care_este » 04 Mar 2007, 22:52

Probabil ai vrust sa zici NeOANE?
Daca da, atunci vei gasi la orice brico store, metro, carefour si magazin de electrice ......
gica_care_este
VETERAN
VETERAN

Mesajde mario21 » 05 Mar 2007, 12:15

da neoane scuze pt gramatica
mersi , am sa ma duc acolo, am crezut ca poate voi cei cu studiouri mari cumparati dintr-uin magazin anume, si doream sa aflu si eu sa pot cumpara
mersi bye
mario21
User Junior+
User Junior+

Mesajde BABY » 17 Iul 2007, 05:58

buna tuturor..ete' si baba senilizata ( adica eu ) :? ...am lampa profesionala pt dvcam-ul meu,dar parca vreau si eu sa fac schema pe care a postat-o SAD..imi pun sotul la munca,dar ca sa nu alergam ca tembelii pe la toate magazinele stie cineva pe unde se gasesc neoane si calde si reci ..ca zau n-as vrea sa bat drumurile .
daca dintre voi sunt cei care au cumparat sa-mi spuna si mie ...( am inteles ca cele galbene (calde ) nu se prea gasesc ..asa sa fie :?: )
multumesc anticipat ...
toate bune si multi $$$$$$$$$ tuturor
baby
BABY
User Junior+
User Junior+

Mesajde gica_care_este » 17 Iul 2007, 13:02

BABY scrie:buna tuturor..ete' si baba senilizata ( adica eu ) :? ...am lampa profesionala pt dvcam-ul meu,dar parca vreau si eu sa fac schema pe care a postat-o SAD..imi pun sotul la munca,dar ca sa nu alergam ca tembelii pe la toate magazinele stie cineva pe unde se gasesc neoane si calde si reci ..ca zau n-as vrea sa bat drumurile .
daca dintre voi sunt cei care au cumparat sa-mi spuna si mie ...( am inteles ca cele galbene (calde ) nu se prea gasesc ..asa sa fie :?: )
multumesc anticipat ...
toate bune si multi $$$$$$$$$ tuturor
baby

gica_care_este scrie:.... vei gasi la orice brico store, metro, carefour si magazin de electrice ......
gica_care_este
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Diverse