Nelamuririle unui performer incepator

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde dreamboy » 02 Apr 2014, 05:26

Va salut ! Sunt nou in domeniu , la fel si pe forum . Este ora 6:18 si tocmai m`am intors de la prima mea tura ca si performer . Rezultatul ? un singur cuvant poate fi spus , dezamagitor , cel putin pt mine. Am incercat sa zambesc cat mai mult , sa ma misc , sa dansez, sa fiu sociabil cu toata lumea cu alte cuvinte mi`am dat silinta. Arat ok , 20 de ani , student la FEFS ( facultatea de educatie fizica si sport ), nu sunt hidos la fata . Cu toate astea am reusit performanta de a face 4.21 $ , avand toata seara 1 singur privat . Studiol unde am ales sa merg este nou infiintat si nu au nici un "trainer" prin preajma , de aceea apelez la voi . Asa ca , imi poate explica si mie cineva ce se intampla ? Gresesc eu undeva? Ar trebui sa am in vedere ceva anume ? Asa rau sta situatia la capitolul baieti ?

Multumesc anticipat ! Scuze daca s`au mai pus aceste intrebari dar sunt mult prea obosit si nerabdator sa aflu ce se intampla defapt .
dreamboy

Mesajde GlamourFoto » 02 Apr 2014, 07:29

dreamboy scrie:Studiol unde am ales sa merg este nou infiintat si nu au nici un "trainer" prin preajma , de aceea apelez la voi . Asa ca , imi poate explica si mie cineva ce se intampla ? Gresesc eu undeva? Ar trebui sa am in vedere ceva anume ? Asa rau sta situatia la capitolul baieti ? .

Personal nu prea stiu cat de rau sau cat de bine este cu baieteii, (ar fi ilogic) totusi referitor la situatia ta iti pot sugera sa te orientezi catre un studio care iti ofera ceva concret: sansa reala de a face $$.

Decizia iti apartine
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde ttino » 15 Apr 2014, 14:36

La inceput pana iti faci membrii tai poate fi dificil.Cu putina rabdare o sa inceapa sa mearga mai bine.BAFTA MULTA !
ttino

Mesajde jebyby » 21 Apr 2014, 20:46

Buna!
Sunt si fete care au problema asta, nu doar baieti. Nu am experienta in ceea ce priveste videochatul la baieti (sunt fata), dar mi se pare logic faptul ca in unele zile traficul e enorm de slab, iar tu ai fost conectat pt prima data intr-o astfel de zi. Sfatul meu este sa nu te dai batut, succesul iti va surade curand. Mult noroc !
jebyby
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj