LA MULTI ANI ELDIABLO !!!!!

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente

Mesajde eldiablo » 11 Aug 2015, 15:28

M-am decis sa va povestesc si voua ce mi s-a intamplat ( mi-a luat ceva timp sa gasesc locul potrivit pentru acest topic dar pana la urma dupa cum veti observa cel mai bine este la stiri interne despre videochat ) .....

Undeva prin decembrie 1979 ma aflam intr-un coi ...scuze testicul ...aglomeratie mare , o gasca de tovarasi de aceiasi varsta , o seara normala de iarna pana in momentul in care ceva s-a intamplat ...pe nepusa masa a inceput sa se simta o presiune ciudata in aer ( pot sa jur ca de fapt era un lichid dar zicala e cu aer asa ca .... ) si sa observ cum majoritatea tovarasilor prezenti au inceput sa-si faca incalzirea sa se precipite si sa murmure parca in cor : IL SPARG ...IL SPARG ...inca de pe atunci nu aveam mare legatura nici cu sportul nici cu scandalul asa ca stateam si contemplam mirat agitatia din jur pana cand BAMMMMMMMMMMMMMMMMMMM PFIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU BAMMMMMMMMMMMMMMMMM ne-a luat pe toti valul si am fost aruncati cu viteze luminii inmultita cu viteza sunetului la patrat direct intr-o pizda ...auch ...scuzati ...vagin ( trebuie sa recunosc ca de-a lungul timpului cel putin verbal am mai fost trimis in acelasi vagin de cateva sute de ori dar fizic n-am mai ajuns pana acolo ....detalii ) , odata calatoria terminata m-am trezit ca prin vis ca impreuna cu inca o mica parte din gasca de tovarasi ( multi se pierdusera pe drum sau cazusera la datorie ) loveam oligofrenic cu capul un perete gelatinos prin care pe moment habar nu aveam de ce vreau sa intru ...tot lovind lovind lovind sincer cred ca am suferit o mica amnezie pentru ca dupa ceva timp am realizat ca pe langa faptul ca devenisem urias - de la niste dimensiuni microscopice si o greutate de 0.00( habar nu am exact cati zero ) .....1 grame acum deja aveam peste 3 kg si vreo 51 cm lungime imi mai crescusera pe langa cap corp si coada tot felul de parti care mai de care mai complicate ..manutze , ochisori , picioruse , inimioara , plamani , ficat ...chiar si o pula ...scuze iar ..un organ sexual masculin .....ca sa scurtez povestea undeva in jurul orei 2 noaptea pe 11 august 1980 am fost scos afara de catre niste nurse fetish people fara sa fiu anuntat ca 1.nu ma voi mai intoarce vreodata in acelasi organ genital feminin si 2.vor trece aproximativ 17 ani pana voi intra in altul si atunci doar asa cu vreo 0,5% din corp nu cu totul cum fusesem obisnuit 9 luni dar iar detalii ...

Ce este Senzational - SOC si GROAZA in VIDEOCHAT - SUPER NEWS ?? ... Pai am incercat sa va explic mai sus ....azi e ziua mea si inca nu mi-am dat seama de unde stiati toti de acest eveniment si-mi tot urati in cor La Multi Ani de la inceputul lunii oferindu-mi subiecte din ce in ce mai atractive , lasandu-mi in proprietate peste 80 de premii nerevendicate la concursul din iulie si incurajandu-ma sa va ofer la randul meu pe post de cadou o retrospectiva a lunii august care deja cred ca o sa-mi ia toata luna septembrie s-o scriu .Si pentru ca tot sunteti curiosi de ce nu am mai postat in ultima vreme vreau sa va anunt ca mi-am oferit cadou de ziua mea 1.un foisor la mine in curte 2.o groapa cu nisip tot la mine in curte ca sa nu ma mai duc cu fimiu pana in parc 3.o febra musculara generalizata obtinuta in timp ce sapam groapa ulterior umpluta cu nisip si o petrecere de 24 de ore la care va puteti simti invitati care va avea loc de sambata 15 august pana duminica 15 august intr-o locatie tinuta secreta fata de cei care nu-si anunta prezenta

LA MULTI ANI ELDIABLO !!!!!

Cod: Selectaţi tot
Apreciem natura amuzanta a postului dar totusi sa nu ne batem joc de categoriile forumului si sa pastram un titlul in conformitate cu subiectul topicului - La multi Ani! moderator
eldiablo
User Avansat
User Avansat

Mesajde googlefun » 11 Aug 2015, 15:56

LA MULTI ANI !!!!!!!!!!! (^) + (d) 12:24 PM

Hey , Welcome back !

Si daca nu spuneai tu , ma anuntat Skype muuuult inaintea ta ! Cele de mai sus (^) si (d) sunt emoticonurile de pe Skype(copy /paste) si era un tort si un pahar de sampanie .Binenteles ca astea le-am gasit acolo , ele fiind de fapt pentru copii si nicidecum pentru noi ! :lol:

Tie oricum nu-ti sta in caracter sa intri pe Skype , asa ca ti le-am varsat (si) aici !

LA MULTI ANI , eldiablo@ ! Sa cresti mare si sa fii cuminte ! :lol:
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde dulcyka_sexy » 11 Aug 2015, 20:13

La Multi Ani Si Multa Sanatate Si Implinirea Tuturor Dorintelor, Fericire Si Pace Tie Si Familiei Tale :D :D :) :) :)
Imagine
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde DarkBOO » 11 Aug 2015, 21:51

LA MULTI ANI FRUMOSI SI MULTA SANATATE!
DarkBOO
User Activ
User Activ

Înapoi la Diverse

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri