Modalitati plata chaturbate

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde tobaaco » 11 Aug 2016, 09:38

Salutare. plata prin cec e valabila in Romania? cum se procedeaza mai exact? si cat dureaza pana vine cec-ul? apoi merg la orice banca si iau banul cash? ca alternativa m-am gandit si la Payoneer, dar nici despre ala nu stiu multe. am inteles ca e un card. cat dureaza si cat costa pana vine? ma gandeam ca daca nu o sa fac videochat foarte mult timp nu are rost sa imi mai fac card. (in cazul in care nu castig mult pe chaturbate)
Mersi, o zi buna tuturor
tobaaco

Mesajde Emily69 » 21 Oct 2016, 11:00

Poti incerca si Paxum. Dupa parerea mea este cea mai buna metoda de plata deoarece poti atasa la el si un card bancar din romania. Astfel nu vei mai fi nevoit sa astepti pana vine cardul lor.

Success!
Emily69

Mesajde valentina230 » 13 Ian 2017, 22:16

am aplicat si eu pentru un card paxum. si am cativa banuti in contul chaturate. si perioada de plata ar fi in 2 zile. daca il atasez ii pot scoate tranferandu.i in alt cont?
valentina230

Mesajde ompalompa » 17 Ian 2017, 16:24

Buna ziua, de curand am inceput sa lucrez si eu ca model pe chaturbate si am facut cativa tokeni, vreo 11.000+, as vrea sa ii scot deoarece am nevoie de bani, am selectat ca metoda de plata payoneer, am facut xardul si l.am si primit si l.am confirmat dar cand sa fac transferul banilor pe cardul payoneer mi.a dat ceva eroare deoarece ei nu accepta plati facute de catre site.uri pentru adult, apoi m.am interesat si am aflat ca trebuia sa imi creez contul payoneer direct via chaturbate ca sa poata sa faca plata. (Eu mi.am facut contul payoneer direct de pe site.ul oficial). Am incercat sa imi fac un alt cont payoneer via chaturbate dar inca nu am primit mailul prin care sa ma anunte ca mi.a fost trimis cardul, ma gandesc ca o fi din cauza ca nu am voie sa am decat un singur card. Intrebarea mea este, ma poate ajuta cineva sa imi scot banii cat mai repede de pe contul de chaturbate? Multumesc.
ompalompa

Mesajde eldiablo » 18 Ian 2017, 08:46

Buna ,

1.tokensii de pe cb ii poti converti cand vrei tu DAR , ei fac transferuri doar de 2 ori pe luna ( in jurul datei de 22 pentru ce ai convertit in perioada 1-15 si in jurul datei de 7 pt ce ai convertit in perioada 16-31 )
2.nu poti avea 2 conturi de payoneer
3.nu e indicat sa "te ajute cineva" sa incasezi banii pe payoneer-ul lor pt ca pot aparea incurcaturi/probleme/tepe/taxe ....
4.cel mai indicat in cazul tau este sa vb cu supportul de la payoneer si sa le spui ca tu ti-ai facut cont la ei special pt site-urile x,y,z
eldiablo
User Avansat
User Avansat

Mesajde Marian19970 » 18 Ian 2017, 15:26

ompalompa scrie:Buna ziua, de curand am inceput sa lucrez si eu ca model pe chaturbate si am facut cativa tokeni, vreo 11.000+, as vrea sa ii scot deoarece am nevoie de bani, am selectat ca metoda de plata payoneer, am facut xardul si l.am si primit si l.am confirmat dar cand sa fac transferul banilor pe cardul payoneer mi.a dat ceva eroare deoarece ei nu accepta plati facute de catre site.uri pentru adult, apoi m.am interesat si am aflat ca trebuia sa imi creez contul payoneer direct via chaturbate ca sa poata sa faca plata. (Eu mi.am facut contul payoneer direct de pe site.ul oficial). Am incercat sa imi fac un alt cont payoneer via chaturbate dar inca nu am primit mailul prin care sa ma anunte ca mi.a fost trimis cardul, ma gandesc ca o fi din cauza ca nu am voie sa am decat un singur card. Intrebarea mea este, ma poate ajuta cineva sa imi scot banii cat mai repede de pe contul de chaturbate? Multumesc.

Il inchizi pe cel existent si poti discuta, daca nu te descurci via chaturbate, cu suportul sunt sigur ca o sa te indrume exact.
Marian19970

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj