Mobile view- alt update stupid pe Jasmin

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde ice999 » 30 Iul 2017, 23:10

Hey everyone...Voi ce parere aveti despre acel dreptunghi alb care apare pe ecranul pe care ne vedem noi? Si de parca nu era de ajuns, se mai si blocheaza camera de cand s-a introdus prostia asta, ca niciodata!! Am intrebat la support si au spus ca "we are sorry about this, we had many complaints but unfortunately that can't be removed"

Credeam ca visez...astia chiar isi bat joc de noi in cel mai enervant mod??? La ce ne foloseste noua dreptunghiul ala, SERIOS??...Ce credeti?
ice999
User Junior+
User Junior+

Mesajde AlejandraSc » 31 Iul 2017, 16:22

buna , am observant si eu pe soft ca se sacadeaza din cand in cand imaginea . dar membrii ne vad ok , fara intreruperi .
e enervant dreptunghiul respectiv, sper sa fie ceva imbunatatire pentru cei care se logheaza de pe telefon sau tableta, pentru ca mereu se blocheaza privatul cand cineva intra de pe telefon si noi iesim in pierdere, parerea mea.
AlejandraSc

Mesajde ice999 » 31 Iul 2017, 20:39

hmmm da si cu ce ne ajuta pe noi sa vedem "cum ne vad membrii"?:)))...eu nu o sa ma asez acum astfel incat sa ma incadrez in dreptunghiul ala..
ice999
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj