Un mic sfat daca se poate

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde *Coco* » 31 Ian 2014, 01:07

Am 2 prietene care doresc sa faca videochat, dar au optat pentru cardul payoneer si nu le-a sosit.

Eu beneficiez de acest card de foarte mult timp, iar ele mi-au cerut ajutorul sa inregistreze cardul meu in conturile lor de model pentru videochat.

Intrebarea mea este daca se poate asa ceva? De exemplu pot amandoua sa introduca cardul meu payoneer daca au cont pe livejasmin de ex?

Sau trebuie sa ma inscriu eu ca membru de studio pentru a le inscrie pe ele amandoua?
*Coco*

Mesajde dulcyka_sexy » 31 Ian 2014, 01:47

BUNA, trebuie sa iti faci cont master, cu toate datele tale, inclusiv payoneeru tau, apoi sa le faci lor conturi, banii vor veni pe payoneeru tau... dar sfatul meu e sa astepte fiecare sa ii vina cardul, mai mult de 2 3 saptamani nu dureaza
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde *Coco* » 31 Ian 2014, 02:18

Acelasi lucru le-am sugerat si eu sa mai astepte pana va sosi cardul.

In caz ca nu va sosi, probabil o sa imi fac eu cont de master si le voi introduce si pe ele.

Dar imi fac prea multe batai de cap apoi cand va fi cu plata, doar pentru a le ajuta pe ele :mrgreen:
Oricum multumesc pentru sfat
*Coco*

Mesajde evaeva1 » 31 Ian 2014, 07:40

Asa cum a zis si dulcica, VINE! Chill! :) plus ca banni nu se pierd, raman in conturile lor de payoneer, si perioadele de plata , asa cum stii si tu sunt de 2 sapt! (deci cam cat dureaza pana primesc cardurile)
Bafta acolo!
evaeva1
User Activ
User Activ

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj