Un mic ajutor cu ohmibod pe cams

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Lolly19 » 23 Mar 2016, 12:03

Buna, mi am cumparat si eu o jucarie ohmibod aceea club vibe care am vazut ca o folosesc toate fetele, functioneaza, vibreaza, inca nu m am conectat pe CAms cu ea, mai trebuie sa conectez ceva la computer? nu are alt cablu usb decat pt reincarcare
In tutorialul lor video pe streamray Kendra arat o alta jucarie care se conecteaza prin bluetooth
Intrebarea mea este mai trebuie sa fac ceva sau merge direct ca nu am mai folosit pana acum
multumesc anticipat pt raspuns
Lolly19
User Junior+
User Junior+

Mesajde toply » 23 Mar 2016, 14:07

Cred ca tu ai cumparat varianta care reactioneaza la sunete si nu se poate conecta la alt device.
toply

Mesajde Lolly19 » 24 Mar 2016, 08:41

Da , asta e varianta care reactioneaza la sunete deci inseamna ca se conecteaza automat ?
Vad ca jucaria asta o folosesc toate fetele din tipping chat pe cams , dar si pe chaturbate, bongacams si mfc
Mi se pare cea mai ideala jucarie :)
Lolly19
User Junior+
User Junior+

Mesajde ladyinblack21 » 24 Mar 2016, 22:15

Practic nu se conecteaza la nimic...ei zic sa pui telecomanda langa boxe ca sunetul de la "buzz" sa iti faca jucaria sa vibreze....in rest...just fake it good:)))
ladyinblack21
User Junior
User Junior

Mesajde Lolly19 » 25 Mar 2016, 13:11

Multumesc ;))
Bafta tuturor !
Lolly19
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri