MFC-Probleme

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde rebeka » 13 Mai 2011, 14:30

Sal all

Cum merge la voi MFC,ma refer din pct de vedere tehnic?Ca la mine imi apare "lost conection:server down:bla bla bla,am luat leg cu ei am inteles ca ei tot lucreaza la site si ca si ar mai fi revenit,as vrea sa stiu daca in mom de fata doar la mine persista problema sau este si la voi, :?: ca sa stiu unde sa umblu

Bafta multa
rebeka
User Junior+
User Junior+

Mesajde ivonne » 29 Iun 2014, 02:44

buna, nu stiu daca este de la pc meu dar nu ma mai pot loga de pe soft pe care-l downloadezi in pc imi da o eroare si ma loghez direct de pe site,problema este ca se vede groaznic (laggin frezing)le-am trimis mesaj si sper sa-mi dea un raspuns cat mai ajutator ...(posibil sa fie si la memoria pc)la jasmin aveam bad la appeareance ca nu aveam ram de ajuns(imi mai trebuia 2)?
ivonne

Mesajde Strawberry07 » 29 Iun 2014, 11:16

si aici probleme cu MFC cand dau sa ma loghez pe soft imi apare MFC stopped working sau ceva de genu, am incercat de pe 2 laptopuri si peste tot e la fel, nu cred ca e de la model...sper sa se rezolve in curand
Strawberry07

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj