MFC accepta cupluri ?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde elena_cristyna » 14 Aug 2010, 20:43

Am vazut in ultima vreme pe MFC cupluri, nu stiu daca aveau voie s afaca asta sau nu dar ma intrebam daca e voie, prietenul meu cred ca ar accepta s afaca in privat si poate ar iesi bani mai multi si distractie mai multa pt noi doi bineinteles.
elena_cristyna

Mesajde wulpita » 15 Aug 2010, 00:56

Anu trecut nu acceptau , am facut si eu pvt cu al meu si sa gasit un martalog de membru care era in spy sa cobeasca la Admin si am sarit din 600$ ... lol numa jeguri de membrii pe mfc cela ...
wulpita
VETERAN
VETERAN

Mesajde exunknown23 » 21 Ian 2012, 19:23

politica mfc e clara!! No men allowed! nici macar asa..trecator... in camera ca sa faca cu mana la clienti nu e indicat, pt ca te baneaza direct. Daca pt alte prostii te suspenda o zi sau 2... daca iti bagi gagiul in camera, mai ales pt un privat...u can wave bye bye mfc. Se subintalege ca, nu, mfc nu inregistreaza/accepta cupluri.
exunknown23
User Junior+
User Junior+

Mesajde exunknown23 » 21 Ian 2012, 19:23

Ps: accepta doar cupluri girl/girl
exunknown23
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări