Ce metode de promovare pentru studio folositi?

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde beyou-studio » 05 Ian 2014, 19:22

ce metode de promovare volositi voi ?si aici ma refer la ce solutie pentru a va posta anunturile a-ti optat fiecare
eu pana de curand nu am abordat mediul online cu prea mare seriozitate si ma axam in proportie de 85% pe ziare
din acest an am hotarat sa iau in serios anunturile online si promovarea siteului proaspat finalizat si cum probabil stiti si voi sunt cateva siteuri ce iti posteaza ele anunturile contracost nemai fiind nevoie sa pierdem noi timp cu asta
de curand am aflat de aplicatia anunturi care iti inscrie anuntul in peste 500 de siteuri sau cel putin asa se lauda cel ce a creat-o (nu am nici un interes sa ii fac reclama ) pe care inca nu m-am decis daca se merita sa o cumpar sau nu ,pretul acesteia fiind de 45e

foloseste cineva aceasta aplicatie si daca da cu ce rezultate? cat de comod este sa iti postezi anunturile prin intermediul acestei aplicatii?
o seara buna
beyou-studio

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj