Metoda Plata Check(Mail) Flirt4Free

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Ed3n » 14 Iun 2016, 20:05

Va salut, numele meu este Robert si lucrez de aproape un an pe Flirt4Free. Problema este ca pana acum am avut selectat ca metoda de plata Wire Transfer si sincer m-am saturat sa le dau $35 la fiecare tranzactie. Payoneer (cel care il folosesc pe streamate) nu am reusit sa-l folosesc pentru ca aparent imi trebuie neaparat un payoneer prepaid card pentru ei, ceea ce nu am, pentru ca streamate nu are nici o problema cu faptul ca am contul meu bancar de ING inregistrat pe payoneer. Acum vreau sa ma informez despre metoda de plata mentionata in titlu, pentru ca am zero informatie. Imi bate postasul la usa cu cecul in mana? Pot incasa de la ING? comisioane? Cat dureaza pana imi livreaza banca banii in cont? Orice informatie este de apreciat ! Va multumesc !
Ed3n

Mesajde readyforyou29 » 14 Iun 2016, 21:31

Mai bine lipsa.
readyforyou29
User Activ
User Activ

Mesajde Ed3n » 14 Iun 2016, 23:13

Doar ce am vorbit cu supportul si mi-au spus ca ofera doar wire transfer si payoneer ca metode de plata, nu stiu de ce aveam eu impresia ca au si cec.
Ed3n

Mesajde ladyinblack21 » 15 Iun 2016, 07:07

iti comanzi cardul payo,iti vine intr`o saptamana si aia e....
ladyinblack21
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj