Merita investitiaintr-un sony evi d100?

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde SWEETANGEL2000 » 12 Dec 2011, 12:15

Doar ce mi-am luat un nou laptop procesor i3 -2330M,nvidia geforce,GT540 M,2GB vram,4GB DDR3,500GB HDD!
Stau pe 2 siteuri ,dar vreau sa stau pe 3 !Si am incercat si CPU sta in 25%,cu imlive in hd !Pana acum camera o foloseam pe cea a laptopuli vechi pentru ca imi placve de muream ,si ma arata pe imlive in HD,fara ca macar sa stau in hd mod,dar cu nu o mai pot folosi pe aia .lol.acum mi-am luat asa pe graba un logitech C270h!Merge ok ,dar parca e asa misto aia cu pantil,si nu stiu sa astept sa mai fac cev bani de aia,sau sa imi iau un pro 900,sau ceva mai bun de logitech!
Am inteles ca avand placa video dedicata ,nu as mai avea nevoie de tv tuner!
Imi iertati necunoasterea dar in it eu sunt cam varza,noroc cu sotul meu!:(
SWEETANGEL2000
User Activ
User Activ

Mesajde fetish » 12 Dec 2011, 13:03

Sweeet ma bucur sa te citesc intr o formula mai ok :wink: ; in legatura cu Sony , pai depinde cum vezi u problema ; mie sincer nu mi se pare super utila bine io si truchez big time si io mai am boala de a nu face ce fac altii , daca 100 de oameni isi cumpara un Sony io nu l iau ca nu vreau

as zice ca un logitech e destul de ok versusu incasari , eu am pe un pc o panarama de cam de 50 de ron , adika a costat 50hat ani vreo 4 sau 5 , acum cred ca o gasesti de cump la pret de 3 ron eventual :lol: dar nu am primit niciodata plangeri legate de calitatea imaginii and so on

pana la urma dcizia iti apartine tie
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde SWEETANGEL2000 » 12 Dec 2011, 13:39

Mersi mult de raspuns fetish,cred ca dezamagirea mea legata de camera si dorinta de a lua sony e legata de faptul ca iubeam amarata aia de camera de 0.3,integrata in laptop care facea cat 1000 de logitech!
Si nu ma incanta prea tare logithech tocmai pentru ca toate au !
SWEETANGEL2000
User Activ
User Activ

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj