Mayweather vs Paquiao

Orice subiect care nu se poate incadra la categoriile deja existente

Mesajde DannySDX » 02 Mai 2015, 19:05

Hai golanii ca sigur nu sunt singurul care asteapta ora 6! Ceva pronosticuri?

Eu tin cu Paquiao ... e timpul sa il linisteasca cineva oe Floyd ca prea si-a luat aripi, mai nou se declara mai bun decat Muhamad Ali!

Deci, ce ziceti? :lol:
DannySDX
User Activ
User Activ

Mesajde BrattyPrincess » 02 Mai 2015, 19:38

Ai chemat golanii, iată-mă!
Și eu țin tot cu Paquiao, dintr-un considerent simplu, Mayweather are istoric de serial female beater ceea ce nu pot tolera sub nici o formă, mai ales la un sportiv. :evil:
Așa că ținem pumnii strânși pentru Paquiao și sperăm să nu ia bătaie ca fostele neveste și iubite ale lui Mayweather :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
BrattyPrincess
User Avansat
User Avansat

Mesajde DannySDX » 02 Mai 2015, 20:20

Mayweather e intradevar "bad boy" tare, am inteles ca le incarca bine pe fostele lui... ! Paquiao ( futu-i numele lui mereu tre sa verific de doua ori daca am scris bine) e un speedy gonzales ale boxului modern, vitezoman si tehnic...

Sper numai sa nu ii prind Mayweather vreo doua d`alea de pe Targu Ocna ca ii ameteste gandurile!

In privinta atitudinii lui Matweather, le zice batranul Tyson chiar bine..

App.. esti "golan" huh? :))
DannySDX
User Activ
User Activ

Mesajde SFG2707 » 02 Mai 2015, 21:13

Pacquiao si eu :mrgreen:
Inca de cand l-a batut pe De La Hoya vreau sa-i dea cineva bataie lui Mayweather :evil:
SFG2707
User Avansat
User Avansat

Mesajde CAMtastique » 03 Mai 2015, 00:42

Mayweather este probabil unul dintre cei mai inteligenti boxeri, nu degeaba stilul lui defensiv este unic, declaratiile alea le face sa-si atraga HEAT si reuseste, astea vand.
Mayweather, fata de Tyson, nu e doar un smardoi, e si un mare business-man, a stiut sa faca fata succesului, Tyson si-a pierdut capul de la faima si-a esuat lamentabil.

So.. GO,Money!

Btw, pentru Mayweather Promotions boxeaza si un roman, Roland Gavril, la super middleweight.
CAMtastique

Mesajde googlefun » 03 Mai 2015, 03:24

Mayweather si eu ! :mrgreen:

Determinarea ,viteza si explozia lui sper sa-l trimita pe filipinez in lumea viselor . Chiar daca marele Iron Mike ,tine cel putin la nivel declarativ ,cu Pacquiao -Mayweather- face show si in ring si inafara lui . Sper ca o va dovedi si de aceasta data ,totusi filipinache e foarte periculos ,orice se poate intampla .
Mayweather nu are nici o infrangere si ar fi pacat , ca la final de cariera (mai are un meci in septembrie) sa-l bata un ins cu ochii oblici :lol: .Sa nutrim speranta ca-i va umfla ochii sa para si mai oblici .
Intre un american si un filipinez ,suntem obligati prin tratatele bilaterale intre cele doua tari ( US & RO ) , sa tinem cu Mayweather . :lol: :lol:

P.S Mi-a adus aminte BrattyPrincess@ .Eu as vrea sa-l bata mult mai crunt decat pe fostele neveste .Saracele sigur nu meritau .Filipinache ,mai si merita .Numai si pentru faptul ca e parlamentar !!! :lol: :lol:

So , Mayweather swell his head !!!!!!!!!!!!!!!

loooooooooooooooooooooooooool
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde DannySDX » 03 Mai 2015, 03:47

Moamaaa dar abia astept sa il percuteze asta mic!!! Haha, asta mic de respira greu e dracos tare!
Si mie imi place stilul lui Floyd, dar la meciul asta tin cu Speedy Gonzales filipinez! Hai ca mai e putin! :lol: :lol:
DannySDX
User Activ
User Activ

Mesajde googlefun » 03 Mai 2015, 03:53

DannySDX scrie:Moamaaa dar abia astept sa il percuteze asta mic!!! Haha, asta mic de respira greu e dracos tare!
Si mie imi place stilul lui Floyd, dar la meciul asta tin cu Speedy Gonzales filipinez! Hai ca mai e putin! :lol: :lol:

E clar !
Nu esti roman ! Nu respecti tratatele bilaterale !! Daca pierde Floyd , sigur e mana rusilor ! :lol:
looooooooooooool
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde BrattyPrincess » 03 Mai 2015, 04:31

Grrrrr.................. !!!
BrattyPrincess
User Avansat
User Avansat

Mesajde DannySDX » 03 Mai 2015, 05:00

Paquiao!!!Paquiao!!!Paquiao!!
Haha, ce serve rapide dadea baiatul!

google, fuck USA!!! :)))) Nu ma intereseaza de tratate decat daca sunt intre noi si jasmin (in favoarea noastra) :))))

Hai sa vedem, moama... abia astept!!!
DannySDX
User Activ
User Activ

Mesajde DannySDX » 03 Mai 2015, 06:59

Ca si Pac si eu am fost convins ca el a castigat, a fost un meci bun. Pacat ca am asistat iar la arogantele lui Floyd!

Ii multumesc Alexandrei alaturi de care am comentat meciul pe FB mai bine decat comentatorii astia!

Va pot cita din conversatie... ca sa intelegeti cum vorbeam noi!

Alexandra : lgr kuzdrsvbaer8itnyavkjgfkjzdfhgkhdgubautyaerityiaerytuiayr

7q8g670
Danny : ;oqeiwrflwkefhewqlk
kl

:))))))))))))))))))) Pentru mine Pac e castigator ...si ma pis pe Floyd! Am zis! :)
DannySDX
User Activ
User Activ

Mesajde SFG2707 » 03 Mai 2015, 07:09

Jenant... S-a vazut si reactia salii :|
SFG2707
User Avansat
User Avansat

Mesajde BrattyPrincess » 03 Mai 2015, 07:16

DannySDX scrie:Ca si Pac si eu am fost convins ca el a castigat, a fost un meci bun. Pacat ca am asistat iar la arogantele lui Floyd!

Ii multumesc Alexandrei alaturi de care am comentat meciul pe FB mai bine decat comentatorii astia!

Va pot cita din conversatie... ca sa intelegeti cum vorbeam noi!

Alexandra : lgr kuzdrsvbaer8itnyavkjgfkjzdfhgkhdgubautyaerityiaerytuiayr

7q8g670
Danny : ;oqeiwrflwkefhewqlk
kl

:))))))))))))))))))) Pentru mine Pac e castigator ...si ma pis pe Floyd! Am zis! :)

Stenograma :twisted:
BrattyPrincess
User Avansat
User Avansat

Mesajde CAMtastique » 03 Mai 2015, 07:20

Cum spuneam si inainte, stilul defensiv al lui Money e unic, practic filipinezul s-a luptat 12 runde cu un zid, zid care din cand in cand mai arunca o caramida, admirabil efortul lui Pacqiuao, dar n-a fost de ajuns.

Nu stiu de ce a generat decizia arbitrilor atat de mult hate pe internet, pe bet365 in runda a 8 Money avea cota LIVE la 1,20, iar inainte de ultima runda 1,055, victoria a fost previzibila mai ales dupa cum s-au desfasurat ultimele runde.
CAMtastique

Mesajde googlefun » 03 Mai 2015, 07:31

So guys ? :wink:

Long live the king!

Sarind peste arogantele lui Floyd , nu era pacat sa fi pierdut primul meci din cariera la "batranete" ?

P.S . Va inteleg conversatia de pe FB .Si eu cand sunt nervos , apas toate tastele aruncand degetele la intamplare de sus , lovind tastatura ! :wink: . Daca va placut il puteti vedea si in reluare , la ora 12 .Finalul sunt sigur ca va placut cel mai mult :).

Culmea ca eu am avut treaba la Pc , si abia de la repriza 5 am deschis TV ,dar am avut incredere ca-l tabaceste pe filipinache .

Lasati ca mai are o lupta in septembrie Mr.Floyd si scapati de el .Sa-i tinem pumnii de pe acum ! :lol: :lol:
Puteti striga impreuna cu mine : Long live the king!

loooooooooooool

P.S 2. Va inteleg , cu toate astea sper ca nu puneti mana de la mana si-mi bagati strambe la admini sa-mi strearga mesajele . :lol: :lol:
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde BrattyPrincess » 03 Mai 2015, 07:48

The King of Bling Bling can kiss my ass. Sper să-l trăznească în tinichele :lol:
Tu ar trebui să vezi meciul în reluare în totalitate, şi apoi o să ne dai dreptate. Ultima repriză e principalul motiv pentru un dezgust total. Vezi declarația lui Pac, care credea că va câştiga, dar a tras până în ultima secundă, în comparație cu cimpanzeul Bling Bling care ţopăia şi fugea. Cred că nici femei-sa când şi-a luat bătaie nu fugea aşa, penibil pentru un sportiv de talia lui.
Câştigătorul în inimile tuturor este Pac!

Later edit: nu cerem şi nu ştergem nimic, numai pussy cer d-astea şi şterg. :lol:

P.S. concluzia după meciul ăsta:
bdjdhsbnsjeifheuwud637eibrv2bshhzjJahsdheifurbej
fuue7373urhrb3bsnidorjrbdvbwjdifbdnkwodjepspf
n372idbfbfhue7ru3h37d7283orhebs
ndjhebdhfhrhdh!!!!!!!!!

Priceput sau mai explic o dată? :lol:
BrattyPrincess
User Avansat
User Avansat

Mesajde googlefun » 03 Mai 2015, 08:09

WOW !
Ce patimasa ! :lol:

O fi castigator pentru voi ,pentru noi ceilalti si in clasamente este doar Mr.Floyd (si va rog sa fiti respectuosi cu The Champ ) , fara sa uitati sa puneti intotdeauna , inaintea numelui "Mr." :lol: :lol:
loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

P.S Concluzia dupa meciul asta : Long live the king! The Champ is Mr.Floyd ! Long live the king! The Champ is Mr.Floyd ! Long live the king! The Champ is Mr.Floyd ! Long live the king! The Champ is Mr.Floyd ! Long live the king! The Champ is Mr.Floyd ! Long live the king! The Champ is Mr.Floyd ! Long live the king! The Champ is Mr.Floyd ! Long live the king! The Champ is Mr.Floyd ! Long live the king! The Champ is Mr.Floyd ! Long live the king! The Champ is Mr.Floyd ! Long live the king! The Champ is Mr.Floyd ! Long live the king! The Champ is Mr.Floyd !

Priceput sau mai explic odata ? :lol:

Mr.Danny ce face ? Cauta reluari pe youtube ? :lol: Mai vorbeste cu el pe FB , e bine ?

looooooooooooooooooooooooooooool
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde DannySDX » 03 Mai 2015, 08:33

Deci din drum inspre minunatul meu pat m-am intors si zic...ia sa vad, nu a zis google nimic!

Cum, cum sa sustii ca a castigat Mr. The Champ asta! :lol: :lol: :lol:

1. In primele reprize am crezut ca a prins drag de PAC cat l-a mai imbratisat
2. I-a prins PAC niste serii de ne durea pe noi...
3. A fost box sau turul ringului? Balet? Fuga? :lol: :lol: :lol:

Aroganta proasta, atata tot!

Alexandra, stiu cum putem analiza scorul! Numaram in conversatie de cate ori am zis "Da, da, da!" si de cate ori "jkawefkaslfjklasjfasfio34wutwieljf" :lol: :lol: :lol:

Google, PAC IS THE BEST AND THE TRUE CHAMP!PAC IS THE BEST AND THE TRUE CHAMP!PAC IS THE BEST AND THE TRUE CHAMP!PAC IS THE BEST AND THE TRUE CHAMP!PAC IS THE BEST AND THE TRUE CHAMP!PAC IS THE BEST AND THE TRUE CHAMP!PAC IS THE BEST AND THE TRUE CHAMP!PAC IS THE BEST AND THE TRUE CHAMP!
:lol: :lol: :lol:
DannySDX
User Activ
User Activ

Mesajde DannySDX » 03 Mai 2015, 08:37

Incredi fuckin dibilm dau post si imediat incep stirile din sport pe Pro Tv si acolo prezentatoarea a anuntat ca atat eu cat si google suntem castigatori!

Stirea a inceput asa :

"Manny Mayweather a castigat meciul din aceasta dimineata!" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gata ma duc la somn, bag un film...ma relaxez life is beautiful! :lol:
DannySDX
User Activ
User Activ

Mesajde BrattyPrincess » 03 Mai 2015, 08:42

Fraud Gayweather a câştigat..... bine, pentru că mi-e drag googlefun, şi pentru că a insistat: Mr. Fraud Gayweather.
Meciul ăsta a fost robbery în stil mare, cum doar la Vegas se poate. Udrea doarme şi visează că papucii ei dansează :))

Nani bun!
BrattyPrincess
User Avansat
User Avansat

Următorul

Înapoi la Diverse